facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub fin Silica Liquid formě 250 ml
 

Finclub fin Silica Liquid formě 250 ml

Finclub fin Silica Liquid formě 250 ml
Cena
441,96 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
495 Kč
Obsah:
250 ml
Sklad počet:
914
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
19,8
ks

Silica Liquid je neslazený, neochucený tekutý křemičitý přípravek.

Křemík je jedním ze základních stavebních kamenů pojivových tkání. Bývá označován za minerál krásy díky pozitivnímu vlivu na pokožku, vlasy, nehty. Doporučuje se také jako součást péče o pohybový aparát nebo sliznici dutiny ústní. Tělo si křemík nedokáže vyrobit samo, navíc jeho obsah s věkem klesá, proto ho musíme dodávat prostřednictvím stravy nebo potravinových doplňků.

Při výrobě přípravku se používá velmi jemně rozdělený oxid křemičitý, který je rozptýlen v demineralizované vodě. Želatinová kyselina křemičitá vytváří na žaludeční sliznici ochranný film a neutralizuje žaludeční kyseliny, je tak vhodnou součástí péče o dobrý stav žaludku.

Složení: Obsah účinných látek: Obsah: Doporučené dávkování: Návod k použití: Prodávající: Výrobce:

voda, oxid křemičitý, karboxymetylcelulóza (zahušťovadlo), benzoan sodný (konzervant), kys. citronová (regulátor kyselosti). Vhodné pro vegany.
V 15 ml je: 400 mg křemeliny rozptýlené v poměru 1:35 v demineralizované vodě (zdroj 187 mg křemíku)
250 ml
15 ml (polévková lžíce)
před jídlem, samostatně nebo rozmíchané ve vodě. Neotevřené skladujte při pokojové teplotě, otevřenou lahvičku v chladničce po dobu 2 měsíců. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
 
Loading...

Finclub