facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub The Pure Essence tělová mlha 100 ml
 

Finclub The Pure Essence tělová mlha 100 ml

Finclub The Pure Essence tělová mlha 100 ml
Cena
454,54 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
550 Kč
Obsah:
Tělová mlha 100 ml
Sklad počet:
997
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
23,9
ks

Novinka 2021

THE PURE = řada ZÁŽITKOVÁ
THE PURE je nový koncept kvality života vyvinutý společností Natura & Benessere. Stimuluje pozitivitu a přináší pocit pohody, odpočinku a svobody. Ve světě, kde se vše pohybuje a mění příliš rychle, potřebujeme řešení, jak zpomalit, užít si okamžik, cítit se dobře. Novinky 2021 THE PURE ESSENCE a THE PURE PERFUME působí na vaše smysly, stimulují radost ze života a obnovují rovnováhu.

The Pure ESSENCE - přírodní esence s dvojím účinkem - tělová mlha a vůně.

  • Speciální parfémovaný sprej na bázi vody s úžasnou osvěžující středomořskou vůní.
  • Má propracovaný systém rozprašování - umožňuje zmenšit velikost parfémovaných částic a vytvořit jemnou mlhu plnou přírodních extraktů.
  • Neobsahuje alkohol. Skleněná nádoba je recyklovatelná.
  • Obsahuje pomeranč, eukalyptus, levanduli, mátu, fíky, granátové jablko, měsíček, Aloe Vera, olivy a kyselinu hyaluronovou.
  • Nastříkejte na tělo nebo na oblečení či jen tak „kolem sebe a nad sebe“.

Parfém není jen způsob, jak představit svoji osobnost ostatním, přináší pozitivní emoce, zlepšuje vnitřní rovnováhu - evokuje čistotu přírody, navozuje relax. Koncept THE PURE vyjadřuje podstatu míst v relaxačních scenériích středomořských krajin, kde máte pocit, že se čas zastavil, střídají se vůně citrusových plodů, fíků, eukalyptu, oliv či dubů s lány rozkvetlých jarních květů. Stačí si přivonět…

 

Návod k použití:

Používejte jako toaletní vodu, nastříkejte na tělo nebo na oblečení či jen tak „kolem sebe a nad sebe“. Spotřebujte do data uvedeného na obale. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima.
 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.