facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub Fin Probi8caps 70 kapslí
 

Finclub Fin Probi8caps 70 kapslí

Finclub Fin Probi8caps 70 kapslí
Cena
732,14 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
820 Kč
Kód
6428300093555
Obsah:
70 kapslí
Sklad počet:
997
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
32,8
ks

Bakterie mléčného kvašení a inulin

Probi8caps obsahuje inulin a patentovanou směs, která je zdrojem 8 druhů bakterií (viz složení). Jedna kapsle obsahuje v momentě výroby jednu miliardu probiotik. Výrobce použil patentovanou technologii, která chrání bakterie, dokud se nedostanou v aktivním stavu do střev, kde se uvolňují z ochranných vrstev. Díky svým vlastnostem byl Probi8caps ve slovenském projektu „Monitoring probiotik“ shledán jako vynikající.

Inulin - druh rozpustné vlákniny, je živnou půdou pro prospěšné střevní bakterie, může přispět ke správnému zažívání. Doporučuje se v rámci péče o střevní flóru, která bývá narušená např. nevhodnou stravou, užíváním antibiotik, během cest do zahraničí.

Lactobacillus a Bifidobacterium - mléčné bakterie, které jsou nezbytnou součástí střevní mikroflóry, mohou příznivě ovlivnit zdraví konzumenta zlepšením rovnováhy jeho střevní mikroflóry (nositel Nobelovy ceny za fyziologii I. I. Mečnikov poprvé popsal imunomodulační funkci střevních a žaludečních bakteriálních kolonií již v roce 1908).

 

Doporučené dávkování: Návod k použití:

3 kapsle denně.
ráno, v poledne a večer po 1 kapsli s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.