facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub fin Vitakrilcaps 60 kapslí
 

Finclub fin Vitakrilcaps 60 kapslí

Finclub fin Vitakrilcaps 60 kapslí
Cena
1 041,07 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
1 166 Kč
Obsah:
60 capslí
Sklad počet:
998
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
46,6
ks

Doplněk stravy Vitakrilcaps obsahuje krilový olej (Superba™) získaný z krunýřovky krillové, která pochází z čistých moří u Antarktidy. Z míst, kde jsou celosvětově nejčistší vody - bez rtuti, toxických látek a těžkých kovů. Ekologická těžba krunýřovky i následný zpracovatelský proces podléhají přísným kontrolám.

Krilový olej má díky obsahu omega-3 mastných kyselin kladný vliv na kardiovaskulární systém. Je prospěšný pro srdce, cévy, mozek, játra, je součástí ochrany před volnými radikály, před vyšší hladinou cholesterolu i rozvojem aterosklerózy.

KRILOVÝ OLEJ

  • Obsahuje omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) vázané na fosfolipidy - dle studií se vstřebávají až o 50 % lépe než omega-3 z rybího oleje! Navíc nemají chuť ryb a nezpůsobují říhání.
  • Je zdrojem astaxanthinu, který patří mezi hlavní karotenoidy mořských živočichů. Pomáhá chránit před slunečním zářením, posiluje imunitní odpověď organismu, je součástí boje se záněty. Má silné antioxidační účinky - ochraňuje před volnými radikály, které poškozují buňky a urychlují tak proces stárnutí.
  • Obsahuje značné množství fosfolipidů, které podporují funkci jater a podílejí se na trávení tuků. Jejich nedostatek může způ- sobit únavu, zhoršení koncentrace, nižší obranyschopnost.
  • Je zdrojem cholinu (vitamín B8), který bývá označován za „mozkový vitamín“. Má vliv na paměť a dobře fungující nervový systém.

Balení: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně, ráno, během jídla, zapít tekutinou 
Denní dávka obsahuje: 1000 mg krilového oleje Superba™, který je zdrojem 240 mg omega-3 mastných kyselin (EPA 120 mg, DHA 55 mg), 400 mg fosfolipidů, 50 mg cholinu, 100 μg astaxanthinu.

Výrobek není určen dětem do 3 let.

 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.