facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Fin VitaNADHcaps 60 kapslí
 

Fin VitaNADHcaps 60 kapslí

Fin VitaNADHcaps 60 kapslí
Cena
1 424,1 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
1 595 Kč
Kód
300916
Obsah:
60 capslí
Sklad počet:
998
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
63,8
ks

Aktivní forma vitamínu B3 pro psychiku i vitalitu - NOVINKA 2022 - dočasně dotovaná cena (v rámci podpory mitochondriálního projektu)

Doplněk stravy VitaNADHcaps obsahuje Panmol® NADH - patentovanou mikroaktivní formu vitamínu B3, která se výborně vstřebává.

Doporučuje se pro podporu rekonvalescence, při pocitech oslabení, je vhodný pro osoby unavené, vyčerpané, pro seniory i pro sportovce.

VITAMÍN B3 (niacin) přispívá k normální činnosti nervové soustavy přispívá k normální psychické činnosti přispívá k udržení normálního stavu sliznic přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání přispívá k normálnímu energetickému metabolismu  

NADH je biologicky aktivní redukovaná forma vitamínu B3, kterou tělo dokáže využít efektivněji než jiné formy vitamínu B3. Hraje důležitou roli v metabolismu mastných kyselin, ovlivňuje spalování cukrů a tuků.

NADH je nestabilní sloučenina, pokud je vystavená působení světla a kyslíku. Patentovaná metoda mikroenkapsulace zajišťuje její dobrou skladovatelnost a efektivitu. Je navíc entericky obalená, tj. prochází žaludkem, aniž by se rozložila, uvolňuje se až ve střevě, kde se účinně vstřebává.  

  • Složení: mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), rostlinná HPMC kapsle v enterickém obalu; patentovaný Panmol® NADH. Bez laktózy, kvasnic, lepku, neslazený. Rostlinné HPMC kapsle v enterickém obalu.
 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.