facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > FINCLUB FIN MYCELCAPS 80 KAPSLÍ ZDARMA DOPRAVA + ZDARMA CODI ENERGIC UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ 750 ML S PUMPIČKOU
 

FINCLUB FIN MYCELCAPS 80 KAPSLÍ ZDARMA DOPRAVA + ZDARMA CODI ENERGIC UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ 750 ML S PUMPIČKOU

FINCLUB FIN MYCELCAPS 80 KAPSLÍ ZDARMA DOPRAVA + ZDARMA CODI ENERGIC UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ 750 ML S PUMPIČKOU
Cena
1 767,85 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
1 980 Kč
Kód
6428300003509
Obsah:
80 kapslí
Sklad počet:
929
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
79
ks

Extrakt z houby Shiitake - nyní o 25 % více AHCC® v jedné kapsli

Doplněk stravy Mycelcaps obsahuje patentovanou sloučeninu AHCC® získanou z mycelií hub Shiitake (mycelium - podhoubí).

Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou. Je zdrojem mnoha látek prospěšných pro organismus. Hlavní složkou jsou polysacharidy, které mají kladný vliv na funkci imunitního systému.

AHCC® je předmětem výzkumů probíhajících zejména v Japonsku (cca 200 studií na 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada článků i odborných publikací. Vědci zkoumají účinky AHCC® u vysokého krevního tlaku, u diabetu, alergií, u narušené imunity. Prokazují jeho význam pro oslabené jedince, rekonvalescenty, lidi ve stresu. Extrakt přispívá k ochraně organismu před faktory znečištěného životního prostředí, příznivě působí na obranyschopnost těla.

V roce 2015 výrobce inovoval patentovanou látku AHCC® a nazval ji „Professional Grade AHCC®“. Tato nová forma je využívána profesionály v nemocnicích v Japonsku a USA. Oproti předcházející verzi je zdrojem většího množství alfa-glukanů, adenosinu a GI sacharidů - jedná se o látky povzbuzující ochranný systém organismu a zesilující jeho imunitní reakce. 

Další inovací jsou rostlinné kapsle Pullulan, které patří na světovém trhu mezi TOP - vyrábí se přirozenou cestou (kvašením z kvasinek Aureobasidium pullulans), jsou vhodné pro vegetariány, stabilní, vysoce odolné, rozpustné ve vodě, lehce stravitelné. Obsažená látka nepodléhá změnám vlhkosti, teploty, nepropouští kyslík.  

Složení v 1 kapsli: 200.25 mg  Shiitake (Lentinula edodes, myceliový extrakt z houby Shiitake odpovídající 160 mg aktivní sloučeniny AHCC)

Přídatmé látky: 174,75 mg protispékavé látky (mikrokrystalická celulóza, želatinová kapsle, oxid titaničitý)

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli 3x denně - ráno, v poledne a večer, po jídle, zapít. 

Balení: 80 kapslí - dávka na 1 měsíc

Upozornění:

 

Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.