facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub Fin Xyliacertabs 60 tablet
 

Finclub Fin Xyliacertabs 60 tablet

Finclub Fin Xyliacertabs 60 tablet
Cena
249,1 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
279 Kč
Obsah:
60 tablet
Sklad počet:
997
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
11,2
ks

Doplněk stravy Fin Xyliacertabs obsahuje vitamín C získaný z tropické třešně aceroly a černého rybízu, je slazen přírodním xylitolem. Přípravek Fin Xyliacertabs je velmi chutný a dlouhodobě oblíbený mezi mladší i starší generací.

Produkt Fin Xyliacertabs obsahuje:

  • Vitamín C - přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, kůže, cév. Má kladný vliv na obranyschopnost organismu, přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný v boji s únavou, zvyšuje vstřebávání železa. Je prospěšný při zvýšeném výskytu chřipek a nachlazení.
  • Černý rybíz (Ribes nigrum) - podporuje vylučování vody a kontrolu tělesné hmotnosti, pečuje o svaly a klouby, působí jako antioxidant, přispívá k osvěžení organismu. Xylitol je přírodní sladidlo, získává se z březové kůry, je vhodné i pro diabetiky.
  • Xylitol - je přírodní sladidlo, získává se z březové kůry, je vhodné i pro diabetiky.

Složení v 1 tabletě: 475,5 mg přírodní sladidlo xylitol, 240 mg barbadonská třešeň (acerola, Malphigia glabra, prášek), 23 mg černý rybíz (Ribes nigrum, prášek)

Přídatné látky: oxid křemičitý, stearan hořečnatý, přírodně identické malinové aroma

Obsah účinných látek v 1 tabletě: - 60 mg vitamín C

Dávkování:

Užívejte 1-5 tablet denně, nechte rozpustit v ústech. Děti od 3 let 1-3 tablety denně, rozdělte během dne. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Balení: 60 tablet - dávka na 18-60 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 25 °C.

 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.