facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub Aloe Vera gel drink 100% organický 2 x 520 ml
 

Finclub Aloe Vera gel drink 100% organický 2 x 520 ml

Finclub Aloe Vera gel drink 100% organický 2 x 520 ml
Cena
883,92 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
990 Kč
Kód
Obsah:
2x520 ml
Sklad počet:
990
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
43
ks

Velmi kvalitní produkt z Itálie, obsahuje až 99,8 % organického gelu z listů Aloe Vera Barbadensis. Je nepasterizovaný, bez alergenů, aromat, chemických přísad, stabilizátorů, sladidel či barviv, v praktickém balení - vhodném i jako dárek.

Výrobce při pěstování Aloe Vera nepoužívá žádné chemikálie, pesticidy či fungicidy. Organické pěstování je certifikované ECOGRUPPO ITALIA, veškeré procesy dodržují tzv. GREEN CONCEPT a splňují certifikát HALAL.

Fin Aloe Vera působí jako antioxidant a je zdrojem látek, které udržují tělo v kondici. Aloe podporuje trávení a pravidelné vyprazdňování, pozitivně ovlivňuje funkci střev. Pečuje o imunitní systém, užitečné pro udržení normální pokožky, napomáhá očistě těla od toxinů a přispívá k jeho regeneraci. Příznivě působí při napětí a únavě.

  • Dávkování: 25 ml (2 polévkové lžíce) 2x denně, cca hodinu před jídlem, samostatně nebo s vodou či džusem. Před upotřebením protřepejte, po otevření uložte v lednici a nejpozději do 30 dní spotřebujte.
  • Obsah: 100% organický gel drink z čerstvých listů Aloe Vera Barbadensis (99,8 %), přírodní kyselina citronová z citrusových plodů (0,15 %), přírodní konzervanty - sorban draselný z jeřabin (0,025 %), benzoan sodný z ostružin a jablek (0,025 %).

Výrobek je vhodný pro diabetiky i celiaky, není určen dětem do 3 let.

 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.