facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub Fin Glandincaps 168 kapslí
 

Finclub Fin Glandincaps 168 kapslí

Finclub Fin Glandincaps 168 kapslí
Cena
948,21 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
1 062 Kč
Kód
6428300003868
Obsah:
168 tablet
Sklad počet:
968
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
42,5
ks

Pupalkový olej v kapslích

Glandincaps obsahuje olej získaný z pupalky dvouleté (Oenothera biennis). Pupalkový olej je za studena lisovaný, získává se z prvního lisování (tzv. panenský olej), je zpracován bez použití chemikálií, pouze mechanickým lisováním, jsou v něm zachovány všechny účinné složky. Je obohacen o vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

Pupalka dvouletá (zdroj kyseliny gamalinolenové - GLA) se doporučuje u předmenstruačních stavů a nervového napětí, pomáhá ulevit při bolestivé menstruaci. Podporuje normální stav pokožky a pomáhá zvyšovat odolnost vůči kožním problémům. Pupalka je součástí ochrany srdce a cév - napomáhá normální činnosti kardiovaskulárního systému (hladina cholesterolu v krvi). Podporuje také přirozenou obranyschopnost organismu a podílí se tak na posilování  imunity.

Obsah: Doporučené dávkování: Návod k použití:

168 kapslí/118 g
4 kapsle denně.
2 kapsle ráno a 2 kapsle v poledne s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
 
Loading...

Finclub