facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub Fin Viva Collagen 500 ml
 

Finclub Fin Viva Collagen 500 ml

Finclub Fin Viva Collagen 500 ml
Cena
874,1 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
979 Kč
Kód
6428300004223
Obsah:
500 ml
Sklad počet:
989
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
39,2
ks

Obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™

Doplněk stravy Fin Vi-va HA collagen obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™, kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Přípravek Fin Vi-va HA collagen se doporučuje ženám i mužům ve zralém věku.

Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen je vhodné užívat ho po dobu 4 až 8 týdnů. S věkem pokožka ztrácí schopnost regenerace a přirozené produkce kolagenu, což vede ke ztrátě její pevnosti a k tvorbě vrásek.

Kolagen a kyselina hyaluronová jsou důležité pro zdraví pokožky, pojivové tkáně a pohybového aparátu. S přibývajícím věkem se jejich tvorba postupně snižuje, proto je vhodné je doplňovat. Přispívají k udržení pružné a svěží pleti, podporují hydrataci pokožky, pozitivně ovlivňují její hebkost a elasticitu.

Produkt fin Vi-vaHA collagen obsahuje:

  • Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání, tedy i chrupavky. Rybí kolagen Peptan™ nezatěžuje trávicí systém a je velmi dobře vstřebatelný.
  • Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která se nachází ve všech živých organismech. Je součástí pojivových a nervových vláken, ve velkém množství se nachází v očním sklivci, v kloubním mazu a v kůži. Vyplňuje mezibuněčný prostor kožních buněk, udržuje jejich pevnost a pružnost.
  • Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, kůže a cév. Má kladný vliv na obranyschopnost organismu, na činnost nervové soustavy, podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný v boji s únavou.

Složení: 10000 mg Kolagen, 100 mg Kyselina hyaluronová, 75 mg Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný)

Přídatné látky: čištěná voda, sacharóza, kukuřičný sirup, kyselina mléčná, broskvové pyré, sorban draselný, benzoát sodný (konzervační látky), kyselina citrónová (okyselovadlo), broskvové aroma

Dávkování:

Užívejte 50 ml denně ráno s jídlem.  

Balení 500 ml - dávka na 10 dní

Upozornění:

Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.