facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub The Pure Perfume krémový parfém 15 ml
 

Finclub The Pure Perfume krémový parfém 15 ml

Finclub The Pure Perfume krémový parfém 15 ml
Cena
390,9 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
473 Kč
Obsah:
Krémový parfém 15 ml
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
20,5
ks

The Pure PERFUME – NOVINKA 2021

THE PURE = řada ZÁŽITKOVÁ
THE PURE je nový koncept kvality života vyvinutý společností Natura & Benessere. Stimuluje pozitivitu a přináší pocit pohody, odpočinku a svobody. Ve světě, kde se vše pohybuje a mění příliš rychle, potřebujeme řešení, jak zpomalit, užít si okamžik, cítit se dobře. Novinky 2021 THE PURE ESSENCE a THE PURE PERFUME působí na vaše smysly, stimulují radost ze života a obnovují rovnováhu.

The Pure PERFUME - Parfém v krému

  • Koncentrovaný krémový parfém s jemnou, ale trvalou středomořskou vůní. Praktický, malý, skladný, kdykoliv po ruce.
  • V průběhu výroby jsou veškeré ingredience macerovány spolu s olivovým a dubovým dřevem a vytváří unikátní a dlouhotrvající vůni.
  • Obsahuje pomeranč, eukalyptus, levanduli, mátu, fíky, granátové jablko, měsíček, Aloe Vera, olivy, máslovník africký, jojobový a mandlový olej.
  • Nanášejte na čistou pokožku jako parfém, na místa, která se dobře prokrvují - např. na pokožku na spáncích, za ušima, na vnitřní zápěstí, krční tepny, do loketní jamky.

Parfém není jen způsob, jak představit svoji osobnost ostatním, přináší pozitivní emoce, zlepšuje vnitřní rovnováhu - evokuje čistotu přírody, navozuje relax. Koncept THE PURE vyjadřuje podstatu míst v relaxačních scenériích středomořských krajin, kde máte pocit, že se čas zastavil, střídají se vůně citrusových plodů, fíků, eukalyptu, oliv či dubů s lány rozkvetlých jarních květů. Stačí si přivonět…

 

Návod k použití:

Nanášejte na čistou pokožku jako parfém, na místa, která se dobře prokrvují (např. na pokožku na spáncích, za ušima, na vnitřní zápěstí, krční tepny, do loketní jamky). Spotřebujte do data uvedeného na obale. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima.
 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.