facebook
internetparfem.cz > Jak nakupovat/Doprava
 

Obchodní podmínky

Vaše elektronická objednávka je považována za návrh kupní smlouvy, kterou naším potvrzením považujeme za závaznou pro obě strany. Pokud požadované zboží není momentálně skladem, budeme Vás neprodleně informovat e-mailem (případně telefonicky) o možném termínu dodání, případně Vám navrhneme jiný druh balení požadovaného produktu, který by byl možný dodat ihned.

Storno objednávky je možné provést telefonicky nebo e-mailem před předáním zásilky přepravní službě GLS.

 

Dodání Česká Republika

16.12.2020 Můžem s radostí oznámit, že při objednávce do 16hod Zásilkovnou do druhého pracovního dne na Vaší oblíbenou výdejnu se nám Stále daří stíhat i v tomto předvánočním přetíženém provozu.

  • prostřednictvím přepravní služby GLS na adresu, uvedenou v objednávce, cena při platbě předem je 100,- Kč a při dodání s dobírkou je 129,- Kč. Tuto službu lze bezplatně využít při objednávce nad 5000,- Kč.
  • osobní odběr zdarma v naší provozovně na Praze 5, Radlická 28, za Ženskými domovy. Můžete zde bezplatně zaparkovat přímo před obchodem, sice na chodníku, ale auta zde běžně parkují a celou dobu na něj uvidíte. Osobní odběr zdarma. Platba pouze v hotovosti.
  • osobní odběr na pobočkách Zásilkovna:  platba předem 67,- platba na dobírku 81,-.
  • Na výdejních místech lze platit pouze v hotovosti, platební karty neakceptujeme. Děkujeme za pochopení. 
  • dodání Českou poštou na adresu, uvedenou v objednávce, cena při platbě předem je 102,- Kč a při dodání s dobírkou je 137,- Kč.

 

 

Dodání na Slovensko

 

  • při zasílání na Slovensko je možné objednávku  uhradit předem na náš eurový účet u Fio banka, Michal Procházka č.ú. 2101209283/2010, IBAN: CZ 7320100000002101209283, BIC kód: FIOBCZPPXXX cenu v EUR včetně poštovného zašleme obratem na váš email. 
  • Doruční na adresu: zásilka do 1 kg při platbě předem 6,44 EUR,    
  • Slovenská pošta zásilka do 1 kg při platbě předem 6,44 EUR.

Reklamace

Na dodané zboží je poskytována záruka 24 měsíců a v této lhůtě Vám bez problémů vyměníme prokazatelně vadné zboží  (poškozený flakon, nefunkční rozprašovač, prokazatelně zkažený parfém).

Pokud není stejný výrobek na skladě, vrátíme Vám fakturovanou částku.

Kupující má rovněž právo vrátit dodané zboží na adresu naší provozovny do 2 týdnů po obdržení bez udání důvodů, pouze však v neporušeném stavu, v originálním obalu. K zásilce připojí kopii faktury, ve které může uvést důvody vrácení zboží. Náklady na vrácení nese zákazník. Prodávající  vrátí kupujícímu prodejní cenu parfému na uvedenou adresu nebo bankovní účet, nejpozději do 14 dnů od obdržení vráceného zboží.

Adresa pro zasílání reklamci: 

Internetparfém, Radlická 28, Praha 5, 150 00

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte na adrese

Ochrana osobních údajů:

Kupující  svojí objednávkou souhlasí  se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů, uvedených v objednávce v databázi prodávajícího. Prodávající  se zavazuje používat tato data výhradně v souvislosti s vyřizováním objednávek kupujícího a neposkytovat je třetím osobám, s výjimkou zajištění dodávky zboží kupujícímu. Kupující má právo vyžádat si vymazání svých osobních údajů z databáze prodávajícího, pokud již dále nehodlá objednávat další zboží.

Závěrečné ustanovení:

Tyto obchodní podmínky platí od 1.6.2010 do odvolání a pokud dojde k jakýmkoliv změnám, jsou jak pro prodávajícího, tak pro kupujícího závazné podmínky, platné v den objednání zboží.