facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub fin Colharmonycaps 30 kapslí
 

Finclub fin Colharmonycaps 30 kapslí

Finclub fin Colharmonycaps 30 kapslí
Cena
732,14 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
820 Kč
Obsah:
30 tablet
Sklad počet:
998
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
32,8
ks

 

Doplněk stravy Colharmonycaps obsahuje přírodní extrakt Nutrigut® (zdroj složek Vicenin 2 a kyseliny rozmarýnové), získaný z listů Perilly frutescens.

Tento patentovaný výtažek podporuje gastrointestinální pohodu, má kladný vliv na trávení, na činnost žaludku a střev. Přispívá k udržení optimálního pH organismu. Podporuje pravidelnou funkci střev a zdravou střevní flóru. Pomáhá mírnit projevy jako nadýmání, pocit plnosti, plynatost.

Je užitečný např. před dovolenou i během cestování, vhodný pro seniory, pro sportovce, doporučuje se i mladší generaci při pocitech stresu (pomáhá „uvolnit stresový žaludek“).

Dvojitě slepá, randomizovaná, placebem kontrolovaná, paralelní studie na lidech trvající 4 týdny prokázala, že Nutrigut® je schopen výrazně snížit gastrointestinální diskomfort, přičemž lepší efekt byl pozorován u žen.

  • Složení: Nutrigut® extrakt z listů Perilly frutescens, rostlinná HPMC kapsle, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá).
  • Dávkování: 1 kapsle denně.
  • Obsah účinných látek: v 1 kapsli: 300 mg Nutrigut® extraktu z listů Perilly frutescens, což odpovídá 1,5 g čerstvých listů rostliny obsahující 0,021 mg Viceninu 2 a 0,15 mg kys. rozmarýnové.
  • Návod k použití: Ráno s jídlem, zapít. Nepřekročit denní dávkování. Produkt není vhodný pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Obsah: 30 kapslí
 
 
 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.