facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub fin Epamarcaps Strong 60 kapslí
 

Finclub fin Epamarcaps Strong 60 kapslí

Finclub fin Epamarcaps Strong 60 kapslí
Cena
746,42 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
836 Kč
Kód
6428300094774
Obsah:
60 tablet
Sklad počet:
992
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
33,4
ks

Epamarcaps Strong obsahuje rybí olej získaný z druhů ryb, které jsou bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin, zejména EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Je obohacen o vitamín E.

Omega-3, často označované jako „zdravé tuky“, jsou důležité pro lidské zdraví a řadu tělesných funkcí. Vhodné pro osoby, které se aktivně starají o své srdce nebo ryby konzumují jen omezeně. Tělo si je nedokáže vyrobit samo a je potřeba přijímat je stravou, přičemž nahrazování ve stravě nasycených tuků nenasycenými pomáhá udržet správnou hladinu cholesterolu.

DHA přispívá k normální činnosti mozku (je významným stavebním kamenem struktury mozku) a zraku (je důležitou součástí oční sítnice), společně s EPA přispívají k normální funkci srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně).

Vitamín E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Návod k použití:

ráno, během jídla zapít. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se osobám se sníženou srážlivostí krve. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.