facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub fin Uricaps Probi 60 kapslí
 

Finclub fin Uricaps Probi 60 kapslí

Finclub fin Uricaps Probi 60 kapslí
Cena
991,96 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
1 111 Kč
Kód
6428300094354
Obsah:
60 kapslí
Sklad počet:
994
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
44,4
ks

Klikvový (brusinkový) extrakt s probiotiky

Uricaps Probi obsahuje výtažek z klikvy velkoplodé (zdroj patentované složky CranMax®) a z kořene čekanky (zdroj inulinu). Je obohacen o probiotika - denní dávka obsahuje až dvě miliardy probiotik.

Klikva velkoplodá (označována kanadská či americká brusinka) podporuje obranyschopnost organismu, má pozitivní vliv na metabolismus bílkovin, glukózy a krevních tuků, je užitečná při menopauze..

Čekanka - přispívá k funkci střevního traktu i jater, je užitečná pro normální stav kostí a kloubů, podporuje činnost srdce a cév, pomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, k péči o močovou soustavu.

Inulin - druh rozpustné vlákniny, je živnou půdou pro prospěšné střevní bakterie, může přispět ke správnému zažívání, doporučuje se v rámci péče o střevní flóru, která bývá narušená např. nevhodnou stravou, užíváním antibiotik, během cest do zahraničí.

Lactobacillus a Bifidobacterium - mléčné bakterie, které jsou nezbytnou součástí střevní mikroflóry, mohou příznivě ovlivnit zdraví konzumenta zlepšením rovnováhy jeho střevní mikroflóry.

Statisticky patří mezi časté odběratele těchto produktů osoby, které chtějí poskytnout svému močovému ústrojí zvýšenou péči. Mezi kupujícími jsou to většinou ženy, které hledají cesty, jak přírodní cestou dbát na pohodu střev či močových cest.

 

Doporučené dávkování: Návod k použití:

1 kapsle 2x denně
Ráno a v poledne před jídlem, dostatečně zapít. Výrobek není určen dětem do 3 let. Přípravky nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
 
Loading...

Finclub