facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub Fin Fosfosercaps 90 tablet
 

Finclub Fin Fosfosercaps 90 tablet

Finclub Fin Fosfosercaps 90 tablet
Cena
2 033,03 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
2 277 Kč
Kód
6428300001086
Obsah:
90 tablet
Sklad počet:
958
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
91
ks

Fosfosercaps byl vyhlášen Asociací prodejců zdravé výživy v Helsinkách produktem roku 2002. Krátce nato se dostal na český trh a brzy se zařadil mezi nejpopulárnější produkty Finclubu.

Představuje patentovaný komplex sójového lecitinu fosfatidylserinu a kyseliny fosfatidové (studie naznačují, že tyto látky mohou pomoci bojovat se stresem a čelit jeho dlouhodobému vlivu).

Fosfatidylserin je součástí mozkových buněk, přispívá k funkci nervového systé- mu, je užitečný pro koncentraci a schopnost učení.

Častými odběrateli jsou senioři, oblíbený je mezi studenty, žádaný osobami v produktivním věku, populární mezi intelektuálně aktivními lidmi.

Složení: Obsah účinných látek: Obsah: Doporučené dávkování: Návod k použití:

1 kapsle: fosfolipidy získané ze sóji 480 mg, rostlinný olej, hovězí želatina, glycerol (zvlhčující látka), oxidy železa (barvivo). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
ve 2 kapslích: fosfatidylserin 200 mg, kyselina fosfatidová 200 mg
90 kapslí/87 g
2 kapsle.
ráno a v poledne s jídlem. Obsahuje sóju. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.