facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub fin DepSTOP 60 tablet
 

Finclub fin DepSTOP 60 tablet

Finclub fin DepSTOP 60 tablet
Cena
665,17 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
745 Kč
Obsah:
60 tablet
Sklad počet:
998
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
29,8
ks

Doplněk stravy DepSTOP obsahuje patentovaný šafránový extrakt Saffr’Activ® a vitamín B2.

Šafrán setý (Crocus sativus) se doporučuje pro podporu duševního zdraví, pozitivní nálady a relaxace. Je užitečný pro předmenstruační pohodu i plodnost (ovlivňuje kvalitu spermií).

Vitamín B2 (riboflavin) přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy.

Přípravek se doporučuje podávat po dobu alespoň 4 - 6 týdnů. Aktivní látky obsažené v koncentrovaném a velmi kvalitním extraktu Saffr´Activ® pomáhají lépe zvládat stres, psychické vypětí, náročné životní situace.

Extrakt se získává z ručně sbíraných a očištěných stigmat šafránových, na 1 kg sušeného šafránu je potřeba 100 000 květů Crocus sativus.

Složení: Obsah účinných látek: Obsah: Doporučené dávkování: Návod k použití: Prodávající: Výrobce:

kukuřičný škrob, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kys., šafránový extrakt, riboflavin. Bez laktózy, kvasnic, sladidel a lepku, vhodný pro vegany.
Ve 2 tabletách je: safranal 600 μg, vitamín B2 (riboflavin) 12 mg.
60 tablet/18 g
1 tableta 2x denně
po jídle, zapít. Nepřekročit denní dávkování. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy nebo v kombinaci s antidepresivy, pokud to nedoporučí lékař. Není vhodný k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94, Česká republika
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
 
Loading...

Finclub