facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub The Remedy Cream 50 ml
 

Finclub The Remedy Cream 50 ml

Finclub The Remedy Cream 50 ml
Cena
409,09 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
495 Kč
Obsah:
50 ml
Sklad počet:
998
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
21,5
ks

The Remedy CREAM – NOVINKA 2021

THE REMEDY = řada OPRAVNÁ
THE REMEDY je nová řada vyvinutá společnosti Natura & Benessere - znamená pomoc, zelené řešení kožních nedokonalostí. V současné době, kdy fenomén mastné pleti patří mezi nejrozšířenější potíže, týká se mužů i žen všech věkových kategorií i všech typů pleti, představuje řada THE REMEDY odpověď na rostoucí potřebu boje s nečistotami kůže způsobenými mastnou a k akné náchylnou pokožkou - bez použití invazivních metod a přírodní cestou.

The Remedy CREAM

  • Jemný pleťový krém s normalizujícím, zpevňujícím a zvlhčujícím účinkem.
  • Pomáhá redukovat maz a viditelné póry, výsledkem je kompaktní a hydratovaná pleť. Je vhodný i pod make-up.
  • Naneste tenkou vrstvu krému na vyčištěné problematické partie (T-zóna obličeje, krk, dekolt). Je vhodný ke každodennímu používání.

THE REMEDY CREAM a THE REMEDY DROPS pečují o tvář, příp. i krk a dekolt. Jejich vzájemná kombinace a pravidelné používání ukázaly v testech tyto VÝSLEDKY:

  • redukce mazu a nedokonalostí pokožky
  • matný efekt, rovnoměrnější pleť
  • méně viditelné a omezené póry
  • přirozený antibakteriální účinek
  • hydratovaná a kompaktní pleť

Jak působí obsažené složky? Aloe Vera má antibakteriální účinky, oreláník barvířský redukuje kožní nedokonalosti způsobené nečistotami a nadměrnou tvorbou mazu, bakuchiol má antibakteriální a matující efekt, moringa ochraňuje, detoxikuje, čistí, zinečnatá sůl reguluje tvorbu mazu, vitamín B3 stimuluje tvorbu kolagenu, kyselina hyaluronová hydratuje a vyživuje unavenou pleť, olivový olej ji změkčuje a ochraňuje, kapara trnitá zklidňuje, opuncie působí jako antioxidant, červená řasa (irský mech, karagenan) kůži „opravuje“ a ochraňuje před znečištěním.

 

Návod k použití:

Naneste tenkou vrstvu krému na vyčištěné problematické partie (T-zóna obličeje, krk, dekolt). Spotřebujte do data uvedeného na obale. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima.
 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.