facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub fin Magnesi5caps 120 kapslí
 

Finclub fin Magnesi5caps 120 kapslí

Finclub fin Magnesi5caps 120 kapslí
Cena
802,67 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
899 Kč
Obsah:
120 tablet
Sklad počet:
991
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
36
ks

Doplněk stravy Magnesi5caps obsahuje hořčík v pěti formách z organických zdrojů. Tyto formy působí na různé části střeva. Hořčík se tak velmi dobře vstřebává, je šetrný k žaludku a působí na tělo po dlouhou dobu. Denní dávka Magnesi5caps obsahuje 375 mg hořčíku. To je 100 % denního příjmu magnézia.

Pět forem hořčíku:  - MAGNESIUM HYDROXIDE (hydroxit hořečnatý)

ANORGANICKÝ hořčík (39,6 mg aktivního hořčíku v jedné kapsli)

Aquamin Mg z mořské vody v Irském moři, obsahuje malé množství 72 minerálů, které pracují v synergii s hořčíkem, slouží k úpravě pH, je vysoce rozpustný v žaludeční kyselině.   - MAGNESIUM BISGLYCINATE (bisglycinát hořečnatý)

ORGANICKÝ hořčík (19 mg aktivního hořčíku v jedné kapsli)

Chelát hořčíku, spojuje jeho pozitivní účinky s aminokyselinou glycin. Tato nejmenší aminokyselina působí jako prostředník v centrálním nervovém systému, má protizánětlivý a uklidňující účinek.   - MAGNESIUM MALATE (jablečnan hořečnatý)

ORGANICKÝ hořčík (14,7 mg aktivního hořčíku v jedné kapsli)

Kombinace hořčíku s kyselinou jablečnou. Má významnou roli při chemických reakcích zodpovědných za tvorbu energie, využívá se u únavy, bolesti, nespavosti.   - MAGNESIUM GLYCEROPHOSPHATE (glycerofosfát hořečnatý)

ORGANICKÝ hořčík (11,9 mg aktivního hořčíku v jedné kapsli)

Rozpouští se velice rychle a v širokém rozmezí pH. Velmi šetrná forma k žaludku, nezpůsobuje průjem. Skládá se z hořčíku, glycerolu a fosfátu.   - MAGNESIUM ACETYL TAURATE (acetyl taurát hořečnatý)

ORGANICKÝ hořčík (8,5 mg aktivního hořčíku v jedné kapsli)

Aminokyselina taurin a hořčík, dobře pronikají do buněk a působí na centrální nervový systém, chrání cévy, kladně ovlivňuje kardiovaskulární systém. Taurin se hojně nachází v mozku, sítnici oka, v srdeční a kosterní svalové tkáni, také se vylučuje do mateřského mléka (přidává se i do náhražek mateřského mléka). Je acetylovaný, což zvyšuje jeho rozpustnost i vstřebávání, zlepšuje vstup hořčíku do buněk.

Hořčík je minerální prvek nezbytný pro fungování buněk lidského organismu. Jednostranná strava, nadměrný přísun tuků, cukru, soli, koření, kávy či alkoholu mohou způsobit nedostatek tohoto prvku. Jeho nízká hladina se také může projevit např. při namáhavém fyzickém výkonu, během kojení, u diabetiků či osob ve stresu.

HOŘČÍK přispívá:

  • ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • k normální činnosti nervové soustavy
  • k normální činnosti svalů
  • k udržení normálního stavu kostí a zubů
  • k normální psychické činnosti
  • k elektrolytické rovnováze
  • k normálnímu energetickému metabolismu
  • k normální syntéze bílkovin

Složení ve 4 kapslích (% denní referenční hodnoty příjmu): 375 mg hořčíku (100%) - rostlinná HPMC kapsle, hydroxid hořečnatý, bisglycinát hořečnatý 20%, jablečnan hořečnatý, glycerofosfát hořečnatý, acetyl taurát hořečnatý, hořečnaté soli mastných kyselin (lešticí látka)

Dávkování: 4 kapsle denně, na noc, zapít.

Balení: 120 kapslí

 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.