facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub Fin Pycnogenol Strong 60 tablet
 

Finclub Fin Pycnogenol Strong 60 tablet

Finclub Fin Pycnogenol Strong 60 tablet
Cena
1 433,03 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
1 605 Kč
Kód
6428300001284
Obsah:
60 tablet
Sklad počet:
980
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
64,2
ks

Výtažek z kůry pobřežní borovice

Doplňky stravy Pycnogenol a Pycnogenol Strong obsahují patentovanou látku Pycnogenol®, získanou z kůry pobřežních borovic (Pinus maritima), které rostou v borovicových lesích v jižní Francii. Rozdíl mezi produkty je v obsahu účinné látky: přípravek Pycnogenol je zdrojem 20 mg Pycnogenolu® v jedné tabletě, Pycnogenol Strong obsahuje dvojnásobné množství této látky (tj. 40 mg v tabletě).

Pycnogenol je považován za silný antioxidant, ochraňuje buňky před volnými radikály, pomáhá tak chránit organismus jako celek. Má příznivý vliv na cirkulaci krve (mikrocirkulaci). Podporuje normální funkci dýchacího systému. Mezi potenciální uživatele patří osoby, které často čelí škodlivým vnějším vlivům nebo stresovému prostředí.   

Složení v jedné tabletě: 182,4 mg kukuřičný škrob, 20 mg borovice pobřežní (Pinus maritima, extrakt z kůry), látky protispékavé (mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý)

Dávkování:

Užívejte 2-4 tablety denně po jídle. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

Balení: 60 tablet - dávka na 0,5-1 měsíc

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. 

 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.