facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub Fin Bi iomare caps 100 kapslí New
 

Finclub Fin Bi iomare caps 100 kapslí New

Finclub Fin Bi iomare caps 100 kapslí New
Cena
638,39 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
715 Kč
Kód
6428300001505
Obsah:
100 kapslí
Sklad počet:
949
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
28,6
ks

Bi-iomare caps NEW obsahuje olej ze žraločích jater. Je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexaenovou (DHA) i eikosapentaenovou (EPA), je obohacen o vitamín E.
 

  • vitamín E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů (mají schopnost poškozovat buňky a urychlovat tak proces stárnutí)
  • omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou součástí péče o srdce, mozek, zrak, jsou důležité pro lidské zdraví a řadu tělesných funkcí

Tento dlouhodobě nejpopulárnější produkt je nejžádanější v souvislosti s péčí o imunitu. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, oblíbený mezi pediatry, užitečný pro osoby, které ryby konzumují jen omezeně.

Složení: Obsah účinných látek: Obsah: Doporučené dávkování: Návod k použití:

olej ze žraločích jater, hovězí želatina, glycerin (zvlhčující látka), čištěná voda, D-alfa tokoferol ze sóji. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
v 6 kaps. (%DRHP): olej ze žraločích jater 1800 mg, vit. E 10 mg (83,3%).
100 kaps./46 g.
2 kapsle 3x denně
ráno, v poledne, večer, s jídlem, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

BI-IOMARE CAPS NEW poznáte dle lehce upravené etikety a bohužel i vyšší ceny. Na vině je markantní zdražení vstupní suroviny, dokonce hrozilo, že jeho výroba bude ukončena. Vzhledem k tomu, že jde o velmi oblíbený a populární produkt, prozatím jsme se rozhodli cenu sice zvýšit, ale přípravek v sortimentu ponechat, dokud to bude možné. Děkujeme za pochopení.

 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.