facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub Fin Xyliacertabs 210 tablet
 

Finclub Fin Xyliacertabs 210 tablet

Finclub Fin Xyliacertabs 210 tablet
Cena
579,46 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
649 Kč
Kód
6428300001123
Obsah:
210 tablet
Sklad počet:
964
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
26
ks

Přírodní vitamín C slazený xylitolem

Xyliacertabs obsahuje vitamín C získaný z tropické třešně aceroly a černého rybízu, je slazen xylitolem. Je velmi chutný a dlouhodobě oblíbený mezi mladší i starší generací.

Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, dásní, kůže a krevních cév. Má kladný vliv na obranyschopnost organismu, přispívá k činnosti nervové soustavy. Podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný v boji s únavou, zvyšuje vstřebávání železa. Je prospěšný pro posilnění organismu.

Černý rybíz (Ribes nigrum) podporuje vylučování vody a kontrolu tělesné hmotnosti, pečuje o svaly a klouby, působí jako antioxidant, přispívá k osvěžení organismu. Xylitol je přírodní sladidlo, získává se z březové kůry.

  • Složení:     1 tablety: xylitol 475,5 mg (sladidlo), prášek z třešně aceroly 240 mg, prášek z černého rybízu 23 mg, látky protispékavé: oxid křemičitý, stearan hořečnatý; přírodně identické malinové aroma.
  • Obsah účinných látek:     v 5 tabletách (% denní referenční hodnoty příjmu): vitamín C 300 mg (375%).
  • Obsah:     210 tablet/161 g
  • Doporučené dávkování:     5 tablet.
  • Návod k použití:     Rozdělit 5 tablet v průběhu dne, nechat rozpustit v ústech. Nepřekračovat denní dávkování, nadměrná konzumace xylitolu může vyvolat projímavé účinky. Nevhodné pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.