facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Versace > Versace Dylan Blue parfémovaná voda dámská 100 ml tester
 

Versace Dylan Blue parfémovaná voda dámská 100 ml tester

Versace Dylan Blue parfémovaná voda dámská 100 ml tester
Cena
742,97 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
899 Kč
Obsah:
edp 100 ml vapo Tester
Sklad počet:
2
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
39
ks

Testr

Versace Dylan Blue parfémovaná voda dámská 

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 nové mistrovské dílo Versace

Unikátní, mocná, smyslná, elegantní, to všechno je charakteristika nové dámské vůně módního domu Versace. V nové parfémové vodě Versace pour femme Dylan Blue je skryta alchymie neodolatelných tónů, které doslova tančí, prolínají se a mají úžasně povzbuzující potenciál.

Unikátní – osvěžující sorbet z černého rybízu a zeleného jablka Granny Smith vytváří pozoruhodný ovocný akord.

Mocná – moderní kytice z růží a jasmínu se potkává s ojíněnými broskvemi a divokými květy v nezapomenutelné květinové kaskádě.

Smyslná a elegantní – ušlechtilé dřevité tóny vytváří pozoruhodnou vonnou symfonii kombinující naplavené dřevo s pižmem, pačuli a styraxem.

Dylan Blue Pour Femme je příkladem ženské atraktivnosti - vůně tak hluboká a silná jako je modrá barva flakonu. Ušlechtilé složení Versace kombinuje květinové, ovocné a dřevité charakteristické znaky výjimečně elegantním způsobem. Rybíz a jablečný sorbet se setkávají v srdci s akordy sestávajících z voňavé kytice tvořené růží, jasmínem a ledovou broskví. Pačuli a lehké dřevo vůni pěkně zaobalit a uzemní.

Dylan Blue Pour Femme je mou poctou ženskosti. Vytvořila jsem silnou, smyslnou, a přitom rafinovanou vůni věnovanou ženě, která si je vědoma vlastní síly.

Donatella Versace

Autorkou této vůně je Calice Becker, Givaudan.

Složen

Hlava jablko Granny Smith, hřebíček, černorybízový sorbet, shisolia®, pomněnka

Srdce jasmín sambakový, petalia®, broskev, rosyfolia®, růže vinná

Základ pačuli, světlá dřeva, pižmo, styrax

Flakón dámské vůně Versace Dylan Blue Pour Femme je vyjádřením inovačního designu. Jeho elegantní křivky vyvolávají v představě amforu, evokují řeckou kulturu a mytologii. Barva flakónu i balení je intenzivní jako barva Středozemního moře: výrazná, hluboká a záhadná.

Zlaté detaily ikonická medúza - most spojující historii se současností - zdobí flakon se vzácným obsahem.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.