facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Denim > Denim Black voda po holení 100 ml
 

Denim Black voda po holení 100 ml

Denim Black voda po holení 100 ml
Cena
57,02 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
69 Kč
Kód
7640129895021
Obsah:
as 100 ml
Sklad počet:
24
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
3
ks

DENIM má bohatou historii. PREMIÉRA značky Denim byla v roce 1976.

Denim Black je pronikavá, intenzivní a mužná vůně. Moderní a zároveň nadčasový Denim Černý nabízí dlouhotrvající zážitek smyslů. Vůně je soustředěna kolem dřevité směsi pačuli, cedrového dřeva a santalového dřeva. Prvotní podpis vůně je zjemněná pelargónie, jasmín a růže, končí teplou a smyslnou vůní jantaru a dubového mechu.

Denim Black je první a nejoblíbenější z celé řady vůní této značky. Denim voda po holení Black obsahuje alkohol. Balení 100ml. Made in Italy.

Denim, italská značka pánské luxusní kosmetiky, která je navržená pro muže, kteří jsou sebejistí, moderní a mají osobitý styl. Firma Denim existuje na trhu již od roku 1976 a za ty roky, co na trhu vystupuje se naučila rozumět tomu, co každý muž potřebuje pro svůj dobrý pocit. Jako velké plus u této značky můžeme označit schopnost předvídat nové trendy v pánské kosmetice. Pánská kosmetika Denim nabízí nejen sprchové gely a vody po holení ale i deodoranty nebo velmi přitažlivé pánské vůně. S kosmetikou Denim se muž bude cítit atraktivní za každé situace a nic ho nevyvede z míry. Každý muž o sebe může pečovat a zároveň se cítit svěže a sexy od rána až do večera, a to díky značce Denim!

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.