facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Trussardi > Trussardi A Way For Her toaletní voda 30 ml
 

Trussardi A Way For Her toaletní voda 30 ml

Trussardi A Way For Her toaletní voda 30 ml
Cena
387,6 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
469 Kč
Kód
8011530880002
Obsah:
edt 30 ml vapo
Hlava:
Bergamot, bílý čaj, broskev
Srdce:
Keře, tuberóza, jasmín
Základ:
Vanilka, santalové dřevo, pižmo, vetiver, ambroxan
Sklad počet:
1
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
19,5
ks

Rafinovaná smyslnost... Trussardi představuje novou cestu plnou objevů, která je metaforou lidského života. Trussardi A WAY FOR HER, A WAY FOR HIM – její cesta, jeho cesta – dohromady souzní v jejich společnou pouť životem.

Oni životní dobrodruzi jdou po své cestě a hledají nové emoce, očekávají zajímavou budoucnost, s níž snad bude spojeno i splnění všech jejich snů a cílů. Cesta tu symbolizuje život a poznání a stává se metaforou našich osudů.

Mladý muž a žena se setkávají ve svém vlastním paralelním světě, zapomínají na vše kolem sebe a vydávají se cestou, která by je měla dovést až do vzdálených a neznámých končin. Jejich cesty vypadají rozdílně, ba možná až protikladně, ale přitom sdílí společné mezníky, které se prolínají v jejich osudech

Transparentní skleněné flakóny vyjadřují čistotu formy i charismatickou sílu dnešní mladé generace. Nezaměnitelné logo ve tvaru elegantní hlavy chrta – symbolu značky Trussardi již pro čtyřicet let, vyniká a jasně flakón identifikuje už od prvního pohledu.