facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Finclub > Finclub Natur Kalcitabs 70 tablet
 

Finclub Natur Kalcitabs 70 tablet

Finclub Natur Kalcitabs 70 tablet
Cena
802,67 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
899 Kč
Obsah:
70 tablet
Sklad počet:
987
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
39,2
ks

Doprava zdarma do Balíkovny

Doplněk stravy Fin Natur Kalcitabs obsahuje revoluční patentovanou látku Aquamin™ (rostlinný zdroj vápníku i dalších prvků) a vitamín D2 získaný z kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Neobsahuje živočišné složky, je proto výborný i pro vegetariány.

  • Vápník - je potřebný pro udržení zdravých kostí a zubů, přispívá k optimální srážlivosti krve, k normálnímu energetickému metabolismu, ke správné činnosti svalů a funkci nervových přenosů, podporuje funkci trávicích enzymů.
  • Vitamín D - přispívá k optimální hladině vápníku v krvi, k udržení dobrého stavu kostí a zubů, k činnosti svalů či imunitního systému, ke vstřebávání vápníku a fosforu.
  • Vápník - Aquamin™ -  pochází z čisté vody irského a islandského pobřeží. Získává se z červené řasy Lithothamnion species, která v průběhu svého růstu absorbuje základní minerály z moře - právě to mu dodává unikátní multiminerální složení. Aquamin™ je vysoce biologicky dostupný, tělo velice jednoduše vstřebává jednotlivé nutrienty. Minerály pracují synergicky, celkový užitek tohoto komplexu je proto vyšší, než kdyby minerály byly užívány samostatně. Aquamin™ je držitelem několika certifikátů, jeho účinek byl klinicky ověřen studiemi a výsledky publikovány. Prokazatelně pomáhal mírnit potíže s pohybovým ústrojím, zlepšit pohyb či ztuhlost kloubů. Byl efektivní u osob s osteoporózou, jeho podávání bylo užitečné při střevních zánětech.

Složení v 1 tabletě:

  • 1 tbl.: uhličitan vápenatý (AquaminTM) 1334 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, ergokalciferol (Lalmin® VitaD) 55 mg
  • v 1 tbl. (% denní referenční hodnoty příjmu): 400 mg vápníku (50%), 10 ?g vitamínu D2 (200%
 
Loading...

Finclub

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.