facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Gant > GANT Eau de Toilette toaletní voda pánská 100 ml tester
 

GANT Eau de Toilette toaletní voda pánská 100 ml tester

GANT Eau de Toilette toaletní voda pánská 100 ml tester
Cena
1 238,84 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 499 Kč
Kód
4013674900060
Obsah:
edt 100 ml vapo Tester
Sklad počet:
1
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
99,6
ks

Tester

GANT Eau de Toilette je osobitá pánská vůně, která vás hned v úvodu ohromí svěží kombinací citronu, bergamotu a mandarinky. Následují pikantní tóny růžového pepře a listů kurkumy.
Akord vavřínu, jenž evokuje tradici amerických univerzitních kampusů, vdechuje srdci vůně bylinný charakter. Jeho aroma podtrhují hořkosladké nuance pelyňku ve spojení s rozmarýnem a cedrovým dřevem.
Závěr vůně je prostoupen tóny pačuli a santalového dřeva, jež přinášejí okouzlující hřejivost. Ambrově pižmový Ambertonic vůni ovíjí jako sametový šál a podtrhuje její smyslný charakter. Pižmová složka Sinfonide s dřevitými a pudrovými podtóny vyjadřuje mužnou eleganci a sílu.


„Chtěli jsme vytvořit něco, co přesahuje představu o klasické pánské vůni – něco, co vyvolává emoce. Vždy jsem věřil tomu, že ty nejlepší vůně nejsou ty, co z vás doslova křičí, ale naopak ty subtilní – ty, které ucítíte, když někoho obejmete nebo se vedle něj postavíte blízko ve výtahu. Je to romantické a tak trochu mysteriózní," řekl o nové vůni kreativní ředitel značky GANT Christopher Bastin.

 
Loading...

Gant

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.