facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Mont Blanc > Montblanc Signature parfémovaná voda dámská 90 ml tester
 

Montblanc Signature parfémovaná voda dámská 90 ml tester

Montblanc Signature parfémovaná voda dámská 90 ml tester
Cena
734,71 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
889 Kč
Kód
3386460116688
Obsah:
edp 90 ml vapo Tester
Sklad počet:
1
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
38,4
ks

Tester

Orientální květinová vůně uvedena na trh v roce 2020

Některé ženy jsou prostě nezapomenutelné, protože jsou jiné než většina. Nepřehlédnutelná osobnost a síla jejich přesvědčení zanechává přetrvávající dojem na každého, kdo na ně narazí. V současném světě vynikají magnetickou jednoduchostí a vrozenou elegancí, díky čemuž působí neodolatelně. Značka Montblanc jim věnuje novou voňavou kapitolu.

Tento jedinečný příběh s názvem Signature je odkazem na ikonické psací pomůcky Montblanc. Žena Signature zanechává unikátní odraz v myslích lidí, kteří ji obklopují, protože je autorkou vlastního života. Je jedinečná a originální a stopa nové vůně dokonale odráží její charakter: skutečně výjimečný.

Ženská vůně plná kontrastů

Vůni Signature vytvořili talentovaní parfuméři, Guillaume Flavigny a Natalie Gracia-Cetto, jako splynutí smyslného objetí vanilky a protichůdných, čistých aspektů pižma, které je jistotou návykové, kouzelné a delikátní ženské stopy. S touto kombinací a elegancí jsem chtěla do vůně vložit více světla, vzduchu a transparentnosti, vysvětluje Natalie Gracia-Cetto. Květinová, orientální a pižmová vůně zpočátku svádí zářivým jasem. Křišťálově čisté pižmo v základu vytváří protiklad květinové pivoňce, osvěžené v úvodu vitální mandarinkou. Na pokožce vůně v okamžiku odhaluje svou záhadnou a okouzlující stopu. Smyslné a orientální tóny vanilky střídá vznešená magnolie a sluneční ylang-ylang v srdci. Závěrečný akord ambry uložen do krémové pryskyřice odhaluje vláčnou a smyslnou stránku vůně.

Signature vyzařuje dokonalou ženskost, spojené čistoty a záhadnosti, odhalení a tajemství.

Flakón, přirozená volba

Perfektně odrážející vzácnou vůni, matný flakón je poklonou ikonické olihni, která je významnou součástí dědictví Montblanc. Mark Eisen, designér značky, ho navrhl nezvykle - bílý lak pokrývá vnitřní strany flakónu a povrch vyznívá zářivě, přičemž tajemně zakrývá samotnou vůni. Mnohostranný tvar mění své odrazy podle dopadajícího světla. Zlaté detaily, které si tvůrce propůjčil z ikonického pera Meisterstück, podtrhují eleganci designu. Přesně jako víčko pera, i uzávěr vůně zdobí motiv hvězdy, emblému značky. Celkově design evokuje ženskost a cennost nového doplňku dámské kolekce vůní.

 
Loading...

Mont Blanc

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.