facebook
internetparfem.cz > Eshop > Neostrata > NeoStrata Skin Active Line Intensive Eye Therapy oční krém 15 g
 

NeoStrata Skin Active Line Intensive Eye Therapy oční krém 15 g

NeoStrata Skin Active Line Intensive Eye Therapy oční krém 15 g
Cena
1 073,55 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 299 Kč
Kód
732013301484
Obsah:
15 g
Sklad počet:
996
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
51,96
ks

Vytvořeno k synergické korekci všech viditelných známek stárnutí, a tím kůže získává vypnutý, pevnjěší a mladší vzhled. Toto unikátní složení Syner 6.0 využívá multimechanistický postup k obnově a vyplnění hlubokých vrstev pokožky, čímž je dosaženo vyjimečných výsledků. Extrakt z jablečných kmenových buněk chrání životnost vlastních kožních kmenových buněk tak, že se vaše pleť chová jako mladší pleť. Peptidy stimulují k větší produkci kolagenu. Oblast kolem očí je více vypnutá a jemné vrásky kolem očí jsou vyhlazené zevnitř. NeoGlucosamine také inhibuje klíčový enzym v tvorbě melaninu, čímž se snižuje výskyt nerovnoměrné pigmentace. Kofein pomáhá redukovat otoky pod očima. Kyselina hyalurinová působí jako přirozený magnet vlhkosti. Vitamin E zesiluje antioxidační účinky. Výsledkem jsou výrazně mladistvěji vypadavající oči. Oftalmologicky testováné.

Pokyny:

Jemné naneste na oblast kolem očí, dokud se krém nevstřebá. Používejte jednou denně po dobu dvou týdnů, poté dvakrát denně. Při použití tohoto vysoce účinného přípravku může nastat přechodně pálení nebo mravenčení. Pokud jsou tyto pocity nepříjemné, snižte frekvenci použití na každý druhý den až do přizpůsobení kůže.

Citlivá pleť:

Tento produkt může být použít podle návodu i na citlivou pokožku.

Upozornění: Pouze pro zevní použití. Umístěte mimo dosah dětí. Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Při použití tohoto vysoce účinného přípravku může nastat přechodné pálení nebo mravenčení. Pokud se objeví podráždění, přerušte používání.

Skladování: Nevystavujte vysokým teplotám.

 
Loading...

Neostrata

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.