facebook
internetparfem.cz > Eshop > Neostrata > NeoStrata Bionic Lotion 200 ml
 

NeoStrata Bionic Lotion 200 ml

NeoStrata Bionic Lotion 200 ml
Cena
822,31 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
995 Kč
Kód
732013300890
Obsah:
200 ml
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
39,8
ks

OBNOVENÍ

Produkty NeoStrata poskytují silné prostředky pro redukci atárnutí pleti pacientům se všemi typy pleti, včetně pacientů s citlivou pokožkou, atopickým ekzémem nebo rosaceou, s častou netolerancí na běžné přípravky určené k odstranění projevů stárnutí.

Tyto produkty jsou také ideální pro pacienty, kteří chtějí zvýšit omlazující účinek po kosmetické proceduře. Produkty obsahují PHA kyseliny jako Glukonolakton a kyselinu laktobionovou, které posilují ochrannou bariéru pokožky, takže je méně citlivá na dráždivé látky a redukují zčervenání. Tyto PHA kyseliny mají vysoké zvláčňující účinky a udržují suchou pleť dobře hydratovanou. Jsou to také velmi stabilní a silné antioxidanty, které pomáhají bojovat s příznaky stárnutí kůže.

 

Jemné vysoce účinné zvláčňující mléko bez parfému s vyhlazujícími a hydratačními účinky pro citlivou pleť. Je určené k ošetření extrémně suché nebo šupinaté kůže, včetně ekzému.

Složení a vlastnosti: 12% glukonolakton, 3% kyselina laktobionová - velmi silná hydratační schopnost a podpora novotvorby kolageních vláken, vitamin E - účinný antioxidant

Obsah: 100 ml

 

 
Loading...

Neostrata

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.