facebook
internetparfem.cz > Eshop > Neostrata > Neostrata Glycolic Microdermabrasion exfoliační peeling 75 g
 

Neostrata Glycolic Microdermabrasion exfoliační peeling 75 g

Neostrata Glycolic Microdermabrasion exfoliační peeling 75 g
Cena
1 008,26 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 220 Kč
Kód
732013301019
Obsah:
75g
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
53,04
ks

Jednokrokový exfoliační peeling poskytuje okamžité vyhlazení pokožky a zářivý vzhled. Působením duálního účinku fyzického (krystalky profesionální třídy) a chemického (10% kyseliny glykolová) peelingu na pokožku dochází k obnově kožních buněk, odstranění nečistot, redukci rozšířených a ucpaných pórů. Výsledkem je pokročilá revitalizace pokožky, vyhlazená textura a zářivý vzhled pleti. 

Použití: Na vlhkou čistou pokožku aplikujte přípravek 2x – 3x týdně. Přípravek lehce masážujte po dobu 30 sekund, vyhýbejte se oční oblasti. Nechte působit 2 minuty na pleti, poté smyjte teplou vodou. Tento přípravek připravuje pokožku pro následnou anti-aging péči. Následně pokračujte ve Vaší péči o pleť aplikací séra nebo krému.    

Upozornění: Tento produkt obsahuje alfa hydroxy kyseliny (AHA), které mohou zvýšit citlivost vaší pokožky na sluneční záření a zejména možnost spálení sluncem. Používejte krém s ochranným slunečním faktorem, noste ochranný oděv a omezte pobyt na slunci při používání tohoto výrobku, a to i týden poté. Pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte používání přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc.

 
Loading...

Neostrata