facebook
internetparfem.cz > Eshop > Neostrata > NEOSTRATA SHEER HYDRATION SPF40 50ML
 

NEOSTRATA SHEER HYDRATION SPF40 50ML

NEOSTRATA SHEER HYDRATION SPF40 50ML
Cena
706,61 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
855 Kč
Kód
732013250218
Obsah:
50 ml
Sklad počet:
4
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
37,17
ks

PROČIŠTĚNÍ

Produkty NeoStrata určené k pročištění pleti obsahují několik vysoce účinných složek s klinicky prokázanými výsledky, cílenými na specifické potřeby mastné a stárnoucí pokožky. Kyselina glykolová a Glukonolakton mají klinicky ověřené účinky stimulující buněčnou obnovu a zvyšující jas a zářivost pleti, redukují vznik jemných linek a vrásek. Kyselina mandlová, která se přirozeně vyskytuje v mandlích, je lipofilní AHA. Je snadno absorbována mastnou pletí, takže její složky proti stárnutí jsou zvlášť účinné pro tento typ pleti. Bylo také prokázáno postupné snižování tvorby kožního mazu. NeoGlucosamine vyrovnává tón pleti, vzhled a pigmentaci. Vytváří pleť pevnější, jasnější a mladší.Zvláčňující nemastné lotion s vyhlazujícími, hydratačními účinky zvláště pro mastnou pokožku. Je vhodný i pro citlivou pokožku. 

Zvláčňující nemastné lotion s vyhlazujícími a hydratačními účinky, obsahující sluneční ochranný faktor. Je vhodný zeména pro denní ošetření mastné pleti a pleti s projevy akné.

Složení a vlastnosti: Optimální kombinace NeoGlucosaminu /Anti-Aging/, Phytotalu, UV ochrany a vybraných přísad zaručuje tyto vlastnosti lotionu: ochrana vůči předčasnému stárnutí pleti vlivem škodlivého účinku slunečního záření zvyšuje hydrataci a pružnost pokožky, zmenšuje rozšířené póry. Phytotal - účinně reguluje /snižuje/ nadměrnou tvorbu mazu a dodává kůži matný vzhled. NeoGlucosamine - snižuje vznik pigmentových skvrn způsobené stárnutím a akné. Nevyvolává a současně zabraňuje tvorbě komedomů a akné, při pravidelném používání odstraňuje jemné linky a vrásky. Pokožka bude vypadat zdravěji, mladistvěji a bude hladší a zářivější.

 Viditelné zlepšení můžete očekávat při pravidelném používání za 2–6 týdnů.

Obsah: 50 ml

 
Loading...

Neostrata

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.