facebook
internetparfem.cz > Eshop > Neostrata > NeoStrata Skin Active Line Exfoliating Wash 125 ml
 

NeoStrata Skin Active Line Exfoliating Wash 125 ml

NeoStrata Skin Active Line Exfoliating Wash 125 ml
Cena
727,27 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
880 Kč
Kód
732013301460
Obsah:
125 ml
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
38,26
ks

Vytvořeno k synergické stimulaci buněčné obnovy, připraví pokožku pro maximální efekt následného ošetření a očistí bez podráždění.

Toto unikátní složení SynerG 8.5 lehce olupuje bez vysušení a připravuje kůži pro optimální účinek následného ošetření. Polyhydroxy kyseliny, včetně Glukonolaktonu a kyseliny maltobionové, stimulijí buněčnou obnovu a odstraní nečistoty z pórů, zlepší texturu kůže a jasnost. Glukonolakton se také chová jako chelátor a odchytí škodlivé oxidy kovů, např. železo.

Tato čistící pěna bez mýdla čistí a účinně odstraňuje mastnotu a make-up bez podráždění. Patentovaná kyselina maltobionová zanechává pocit hydratované pokožky, botanický komplex aloe, heřmánku, rozmarýnu a výtažek z okurky současně zklidňuje a osvěžuje. Kyselý plášť kůže je normalizován a rovnováha pH je obnovena. Vhodné pro všechny typy pleti.

Pokyny: Naneste na navlhčenou pokožku a jemně vmasírujte na celou tvář. Důkladně opláchněte vodou. Používejte dvakrát denně.

Citlivá pleť: Tento produkt může být použit dle návodu i na citlivou pokožku.

Upozornění: Pouze pro zevní použití. Umístěte mimo dosah dětí. Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Pokud se objeví podráždění, přerušte používání.

Skladování: Nevystavujte vysokým teplotám.

 
Loading...

Neostrata

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.