facebook
internetparfem.cz > Eshop > Neostrata > NeoStrata Bionic Face Serum 30 g
 

NeoStrata Bionic Face Serum 30 g

NeoStrata Bionic Face Serum 30 g
Cena
1 039,66 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 258 Kč
Kód
732013301385
Obsah:
30 g
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
52,41
ks

CÍLENÁ LÉČBA

Cílená léčba je určena k řešení různých specifických kožních problémů pomocí průlomové technologie a síly Polyhydroxy a Alpha Hydroxy kyselin. Léčba odstraňuje nedostatky kůže od stařeckých skvrn a tmavých kruhů pod očima až po extrémně suchou pokožku.

INTENZIVNÍ PROTI STÁRNUTÍ

Velmi "silné" a účinné zvláčňující sérum s vyhlazujícími a hydratačními účinky. Toto sérum bylo vyvinuto pro citlivou pokožku. Je vhodné zejména pro stárnoucí sluncem poškozenou pokožku. Doporučujeme používat jako intenzivní omlazující kůru.

Optimální kombinace 10% kyseliny laktobionové, vitaminu A,C a E a dalších vybraných přísad zaručuje tyto vlastnosti séra:

Nedráždí, je vhodný i pro citlivou pokožku, Výrazně zvyšuje hydrataci a pružnost pokožky, Zmenšuje rozšířené póry, Odstraňuje jemné linky a vrásky, Regeneruje pokožku poškozenou vlivem slunečního záření, Kyselina laktobionová výrazně ovlivňuje tvorbu kolagenu, Obsah vitaminu E zaručuje účinnou antioxidační ochranu vůči volným radikálům, které způsobují stárnutí kůže.

 

Složení a vlastnosti: 10% kyselina laktobionová - velmi silná hydratační schopnost a podpora novotvorby kolagenových vláken, vitamin A, vitamin C, vitamin E, amfoterický komplex - patent NeoStrata zajišťuje maximální šetrnost přípravku vůči pleti.

Obsah: 30 ml

 

 
Loading...

Neostrata

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.