facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Mezizubní péče > Curaprox CPS 09 Prime Start mezizubní kartáčky 5 ks
 

Curaprox CPS 09 Prime Start mezizubní kartáčky 5 ks

Curaprox CPS 09 Prime Start mezizubní kartáčky 5 ks
Cena
114,87 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
139 Kč
Kód
7612412427837
Obsah:
5 ks
Sklad počet:
997
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
5,56
ks

Curaprox CPS 0,9 Prime Start pro šetrné a velmi účinné mezizubní čištění  

Balení obsahuje 5 ks mezizubních kartáčků, 2 držáky a krytku.  

Žlutý mezizubní kartáček je určený pro velikost mezizubního prostoru o průměru 0,9-4mm.  

Tyto ultra jemné, ale pevné mezizubní kartáčky jsou vhodné pro všechny mezizubní prostory. Curaprox CPS mezizubní kartáčky doporučujeme zavádět za použití jemného tlaku a netočit s nimi okolo své osy, ale pouze čistit jemným tahem vpřed a vzad.  

Výrobky Curaprox jsou vyvíjeny ve Švýcarsku s přihlédnutím k nejnovějším trendům v zubní hygieně. Firma klade důraz na precizní funkčnost a ne pouze na líbivý design, který má jediný cíl, nalákat zákazníky.  

Mezizubní kartáčky se staly součástí moderní ústní hygieny. 95% zubních problémů, jako jsou záněty, paradontóza či zubní kazy se přičítají nedostatečnému vyčištění mezizubních prostor, které jsou pro klasický zubní kartáček špatně, nebo zcela nepřístupné.  

Pravidla pro správné používání mezizubních kartáčků jsou: 1. bez násilí, kartáčkem nikdy nerotujte 2. kartáček do mezizubního prostru zavádíme z vnější strany, pod šikmým úhlem. Pak kartáček srovnáme do vodorovné polohy a mezizubní prostor vyčistíme. 3. mezizubní kartáček stačí používat 1x denně. Většinou se používá večer po vyčištění klasickým kartáčkem. 4. správnou velikost Vám doporučí Váš lékař, nebo dentální hygienista. 5. roztřepený či ohnutý kartáček nepoužívejte a vyměňte jej za nový.      

 
Loading...

Mezizubní péče

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.