facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Mezizubní péče > TePe Extra Soft mezizubní kartáčky startovací sada 8 ks
 

TePe Extra Soft mezizubní kartáčky startovací sada 8 ks

TePe Extra Soft mezizubní kartáčky startovací sada 8 ks
Cena
72,72 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
88 Kč
Kód
7317400002385
Obsah:
8 ks
Sklad počet:
17
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
4
ks

Startovací set - mix všech dostupných velikostí mezizubních kartáčků TePe Soft s jemnými a dlouhými štětinami, které jsou vhodné pro bezbolestné odstranění plaku v mezizubních prostorech.

Speciálně navržená řada kartáčků TePe Soft disponuje velmi jemnými vlákny pro důkladné čištění mezizubních prostor a šetrnou péči o citlivé a traumatizované dásně. Vhodné jsou také po chirurgických operacích a při bolestivých zánětech dásní.

Přednosti mezizubních kartáčků TePe Soft:

Drátek kartáčku je obalen plastem pro jemné a bezpečné čištění

Vhodné pro bezbolestné odstranění plaku z mezizubních prostor

Vyvinuty ve spolupráci s předními švédskými odborníky

Kromě velmi jemných mezizubních kartáčků TePe si můžete vybrat kartáčky s kompaktní rukojeti a běžnou tvrdostí vláken nebo verzi s prodlouženou rukojetí, která se jmenuje Angle. Jak kartáčky vypadají a která verze je pro Vás nejlepší se dozvíte v článku o mezizubních kartáčcích TePe.

Jak na velikost kartáčku

Mezizubní kartáčky TePe jsou k dostání v devíti různých velikostech. Vybrat správnou velikost Vám pomůže zubní lékař nebo dentální hygienistka.

Jak poznat správnou velikost? Ideálně velký mezizubní kartáček je ten, který projde ztuha, ale samozřejmě ho do mezizubí nesmíte zasouvat silou. Mezizubní prostor zkrátka musí být kartáčkem těsně vyplněn, aby odstranil všechny nečistoty.

U mezizubních kartáčků se velikost označuje parametrem ISO. Podle toho poznáte, které kartáčky různých značek si velikostně odpovídají. Pokud tento údaj neznáte a chcete změnit značku používaných mezizubních kartáčků, tak se podívejte do článku s tabulkou velikostí různých značek.

 
Loading...

Mezizubní péče

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.