facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Mezizubní péče > TePe Original mezizubní kartáčky 0,4 mm 8 ks - růžový
 

TePe Original mezizubní kartáčky 0,4 mm 8 ks - růžový

TePe Original mezizubní kartáčky 0,4 mm 8 ks - růžový
Cena
76,03 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
92 Kč
Kód
7317400015279
Obsah:
8 ks
Sklad počet:
87
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
4
ks

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky Tepe, speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor.

Speciálně navržená vlákna umožňují efektivní čištění mezizubních prostor a dlouhou životnost.Drátěné jádro potažené plastovou vrstvou zajišťuje jemné a bezpečné použití kartáčku. Mají výbornou průchodnost a jsou vhodné také pro čištění implantátů a ortodontických aparátků. Patentovaný systém G2 zajišťuje kartáčkům lepší ohebnost, snadnější zavádění a delší životnost. Jsou účinnější a snažší k použití než dentální nit, párátko nebo jiné dentální pomůcky. Plastové víčko pro hygienické uzavření kartáčku slouží zaroveň jako prodloužení rukojeti.

Maximální životnost 1 ks kartáčku jsou 2 týdny.

Balení obsahuje 8 ks kartáčků + plastový kryt

Správná velikost mezizubního kartáčku Tepe

Pro efektivní čištění mezizubních prostor je důležitý správný výběr velikosti.Téměř každý uživatel by měl používat i několik velikostí současně. S výběrem správné velikosti nejlépe pomůže zubní lékař nebo startovací sada Tepe. Devět barevně rozlišených velikostí umožnuje snadnou orientaci.

Růžový Tepe je určen pro velikost mezizubních prostor 0,4 mm.

Použití mezizubního kartáčku Tepe

Přiložte špičku mezizubního kartáčku šikmo proti dásni na okraj mezizubního prostoru.Najděte ideální úhel, který umožní zasunutí bez použití síly a jemně vnikněte do prostoru.Několika pohyby přesuňte kartáček po celé délce tam a zpět. Pro lepší přístup k zadním mezizubním prostorům můžete kartáček lehce ohnout.

 
Loading...

Mezizubní péče

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.