facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Mezizubní péče > TePe mezizubní kartáčky mix startovací sada 8 ks
 

TePe mezizubní kartáčky mix startovací sada 8 ks

TePe mezizubní kartáčky mix startovací sada 8 ks
Cena
76,03 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
92 Kč
Kód
7317400001982
Obsah:
mix velikostí 8 ks
Sklad počet:
20
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
3,9
ks

Startovací sada mezizubních kartáčků TePe je ideální pro začátečníky, kteří dosud neznají přesně svou velikost mezizubních prostor. V balení najdete mezizubní kartáčky všech velikostí a vy můžete vyzkoušet, který kartáček vám bude nejlépe vyhovovat. Štětinky jsou vyrobeny z drátku potaženého plastem, díky kterému nedochází k nepříjemnému kontaktu s amalgámovou výplní zubů. Jeden kartáček vydrží zhruba 14 dní, pak je vhodné jej vyměnit za nový. Krytka kartáčku funguje jako prodloužená rukojeť, snadno se dá ohnout pro snadnější přístup do mezizubních prostor v zadní části úst.

Kartáček vhodné velikosti si vložte do mezery mezi zuby a použijte vhodný úhel, pod kterým budete jednotlivé mezizubní prostory čistit. Posunováním dopředu a dozadu prostory vyčistíte. Pro přístup do méně přístupných míst můžete kartáček libovolně ohnout. Nezapomeňte po použití kartáček dokonale umýt.

Mezizubní kartáčky TePe Originál startovací sada

Mezizubní kartáček pro dokonale čisté mezizubní prostory zabrání vzniku zánětu dásní a zubního kazu. Díky startovací sadě si zvolíte vhodnou velikost štětinky.

Kartáček používá patentovaný systém G2, který umožní snadnou ohebnost podle potřeby

Nemusíte se obávat ani v případě, že máte zubní implantáty a rovnátka

Balení 8 ks včetně krytky

 
Loading...

Mezizubní péče

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.