facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Mezizubní péče > TePe Angle mezizubní kartáčky 0,45 mm 6 ks blistr oranžový
 

TePe Angle mezizubní kartáčky 0,45 mm 6 ks blistr oranžový

TePe Angle mezizubní kartáčky 0,45 mm 6 ks blistr oranžový
Cena
71,9 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
87 Kč
Kód
7317400011509
Obsah:
6 ks
Sklad počet:
14
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
9,5
ks

 

Tepe Angle mezizubní kartáček je vyvinutý pro dokonalý přístup do mezizubních prostorů. Štíhlá čistící hlava je zahnutá do pravého úhlu pro jednoduché dosažení zejména zadních mezizubních prostorů ze strany patra i jazyka. Tepe Angle je jednoduchý na použití. Dlouhá, plochá rukojeť umožňuje přirozený, ergonomický úchop, podporující kontrolované a jisté pohyby. Všechny velikosti mají plastem obalený drátek pro jemné čištění.  

Průměr drátku 0,45 mm, oranžový odstín, 6 ks + krytka v balení, baleno v blistru.

Rukojeť je vyrobena z recyklovatelného polypropylenu.  

Čištění mezizubních prostor je velmi důležitou součástí dokonalé ústní hygieny. Štětiny klasického kartáčku ale do mezizubních prostorů nedosáhnou, k tomu je třeba použít jiné pomůcky, ideálně mezizubní kartáčky, které díky jemným hustým štětinkám vyčistí i těžko dostupná místa. Mezizubní kartáčky TePe Angle mají štíhlou čisticí hlavu, která je zahnutá do pravého úhlu pro jednoduché dosažení zejména zadních mezizubních prostorů ze strany patra i jazyka. Drátek se štětinami je obalený plastem, čímž je zajištěno jemné čištění. Dlouhá, plochá rukojeť umožňuje přirozený, ergonomický úchop, podporující kontrolované a jisté pohyby a přístup mezi zuby v zadní části úst.  

Jak je používat?

Mezizubní kartáčky používejte dle potřeby během dne a při večerní ústní hygieně. Kartáček zaveďte jemně mezi zuby a pohybem dopředu a dozadu vyčistěte plošky mezi zuby.  

Dále by Vás mohlo zajímat, že je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor a nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby.  

Co obsahuje?

Balení obsahuje 6 kusů mezizubních kartáčků a krytku.  

 
Loading...

Mezizubní péče

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.