facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Siberian Health - Zdraví ze Sibiře > Novomin unikátní antioxidační komplex 120 kapslí
 

Novomin unikátní antioxidační komplex 120 kapslí

Novomin unikátní antioxidační komplex 120 kapslí
Cena
433,91 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
486 Kč
Kód
4607035301148
Obsah:
120 kapslí
Sklad počet:
-8
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
19,19
ks
Doplněk stravy "Novomin" Formule 4
PATENTOVANÝ KOMPLEX OXIDAČNÍCH INHIBITORŮ
Novomin je prvním a dosud jediným přípravkem v onkologii ve světové praxi, který má tak zvaný různý spektrální léčebný účinek:
  • antioxidační komplex zajišťuje spolehlivou ochranu a normalizuje výměnné procesy ve zdravých tkáních organismu;
  • má selektivní poškozující účinek, napomáhá ničit jen patologické buňky.
Maximálně efektivní dávka aktivních komponentů Novominu a naprosto přesně vybraný poměr mezi nimi zajišťuje vzájemný účinek a mnohonásobné zesílení ochranného působení přípravku.
Univerzální ochranné působení přírodních antioxidantů násobené synenergetickým efektem vzájemného zvýšení působení každého z komponentů preparátu zajišťuje spolehlivou ochranu před širokým okruhem nemocí provázených poškozením nebo patologickou změnou buněk, a to od infekcí nachlazení až po chronicky degenerativní procesy.
Kromě toho díky přesné kombinaci a poměru antioxidantů v preparátu Novomin se poprvé podařilo dosáhnout unikátního efektu vyváženého antioxidačního a prooxidačního účinku. V důsledku toho se ochranné vlastnosti Novominu projevují jen v normálních tkáních organismu a v cizorodých nebo zmutovaných buňkách má naopak prooxidační (poškozující) účinek.

Velmi důležité je i to, že antioxidační komplex Novomin značně snižuje toxicitu lékařských (chemicko-terapeutických) preparátů tím, že současně zesiluje jejich léčebný účinek.

Balení :
 120 želatinových kapslí po 0,53 g
 
Loading...

Siberian Health - Zdraví ze Sibiře

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.