facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Siberian Health - Zdraví ze Sibiře > Siberian Health Topinambur prášek Přírodní Inulinový Koncentrát 75g
 

Siberian Health Topinambur prášek Přírodní Inulinový Koncentrát 75g

Siberian Health Topinambur prášek Přírodní Inulinový Koncentrát 75g
Cena
117,39 Kč
DPH
12%
Cena vč. DPH
131 Kč
Kód
4607035301193
Obsah:
75 g
Sklad počet:
980
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
5,4
ks

Přírodní inulinový koncentrát je komplex nejdůležitějších biologicky aktivních složek podivuhodné rostliny - topinamburu, neboli slunečnice hlíznaté.

 

Topinambur obsahuje značné množství železa, křemíku, zinku, hořčíku, draslíku a magnézia, vitamíny C, PP, B1, B2 a též množství látek bílkovinného charakteru, shodných ve své stavbě s bílkovinami brzlíku (jeden ze zásadních orgánů imunitního systému), což přispívá schopnosti organizmu regulovat zrání a aktivitu buněk imunitní soustavy.

Ke skutečné proslulosti topinamburu přispěl objev inulinu v jeho hlízách. Hlízy topinamburu obsahují téměř 20% této látky a šlechtěné odrůdy ještě mnohonásobně větší množství. Inulin, který se dostane do žaludečního a střevního traktu, se mění na fruktózu a ta se vstřebává do krve. Fruktóza, kolující v krvi, má schopnost účastnit se těch samých metabolických procesů, jako glukóza, přičemž ji dokáže plnohodnotně nahradit v těch situacích, kdy glukózu buňky nejsou schopny využít. Takové situace nastávají především u osob, trpících cukrovkou.

Přitom inulin napomáhá vstřebávání vitamínů a minerálních látek organizmem, zvláště Ca, Fe, Zn, Mg a Cu. Pravidelné užívání inulinu snižuje hladinu krevního cukru.

1-3 gramy moučky (kávová lžička) zalít vodou, promíchat a vypít ráno, půl hodiny před jídlem. Užívat preventivně, ve dvou 20-ti denních cyklech, s 10-ti denní přestávkou.

Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Individuální nesnášenlivost komponentů biologicky aktivního doplňku stravy.

Před užíváním se doporučuje lékařská konzultace.

Přípravek musí být uchováván mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje lepek ani laktózu. Uchovávat v suchu a chladu.

 
Loading...

Siberian Health - Zdraví ze Sibiře