facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Siberian Health - Zdraví ze Sibiře > Siberian Wellness Vitamama Dino Vitamino Syrup with Vitamins and Minerals, 150 ml
 

Siberian Wellness Vitamama Dino Vitamino Syrup with Vitamins and Minerals, 150 ml

Siberian Wellness Vitamama Dino Vitamino Syrup with Vitamins and Minerals, 150 ml
Cena
190,08 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
230 Kč
Kód
4640028628334
Obsah:
150 ml
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
9,2
ks

Minimální spotřeba 06/07/24

Ovocný sirup s vitamíny a minerály pro růst a normální vývoj dětského organismu. Bez konzervačních látek!

Jód přispívá k normálnímu růstu dětí. Železo přispívá k normálnímu kognitivnímu vývoji dětí. Vitamin D je nezbytný pro růst a vývoj kostí u dětí a přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí.

Železo, folát, niacin a kyselina pantotenová pomáhají snižovat únavu a námahu. Biotin, jód, vitamíny B12 a B6 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamin B6, vitamin B12 a vitamin C přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamin A přispívá k normálnímu metabolismu železa.
Receptura byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky z DSM Nutritional (Švýcarsko).

Způsob použití

Děti od 4 let a dospělí užívají 5 ml denně (dávkovač je součástí balení). Před použitím protřepat. Uvedená denní dávka nesmí být překročená.

Upozornění:
doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je třeba se vyhnout dalším doplňkům stravy obsahujícím zinek. Těhotné ženy, ženy po menopauze, muži a lidé s potenciální individuální nesnášenlivostí by měli tento doplněk stravy užívat pouze po konzultaci s lékařem. Děti by neměly užívat žádné jiné doplňky stravy

 
Loading...

Siberian Health - Zdraví ze Sibiře

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.