facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Pasty > Elmex Anti-Caries Professional Junior 75 ml
 

Elmex Anti-Caries Professional Junior 75 ml

Elmex Anti-Caries Professional Junior 75 ml
Cena
61,98 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
75 Kč
Kód
8718951573345
Obsah:
75 ml
Charakteristika:
Zubní pasta elmex Junior s aminfluoridem pro účinnou ochranu proti zubnímu kazu. Indikace: Prevence zubního kazu pro nově prořezávající se stálé zuby. Chuť přizpůsobena pro děti ve věku 6-12 let. Aktivní ingredience: Aminfluorid Olaflur. pH: 4.5
Sklad počet:
40
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
3,2
ks

Nová zubní pasta Elmex Junior byla vyvinuta pro každodenní péči o chrup, aby poskytovala účinnou ochranu proti zubnímu kazu pro nové stálé zuby ve věku od 6 let. Zubní pasta elmex Junior obsahuje vysoce účinný aminfluorid v koncentraci vhodný pro daný věk (1400 ppm). Má příjemnou jemnou chuť, aby podpořila pravidelné čištění a usnadnila přechod ze zubní pasty pro mléčné zuby na zubní pastu s vyšším obsahem fluoridu. Udržuje nové stálé zuby zdravé a podporuje remineralizaci zubní skloviny během raných stádií odvápnění.

Použití

Pro každodenní ústní hygienu, po jídle, od věku 6let. Doporučuje se používat v kombinaci s elmex interX Junior zubním kartáčkem a ústní vodou elmex proti zubnímu kazu.

Dávkování

Nanést na zubní kartáček dětskou zubní pastu elmex o velikosti hrášku a zuby důkladně vyčistit.

Studie

Klimek & Gans (2006) provedli studii in-vitro, aby vyšetřili koncentrace fluoridu usazeného na zubní skolvině po použití zubních past s aminfuloridem s různými koncentracemi fluoridu. V porovnání s recepturami zubních past s menším obsahem fluoridu účinkuje zubní pasta elmex junior (1400 ppm) výrazně lépe, pokud jde o podporu vytvoření vrstvy fluoridu vápenatého na pokrytí zubní skloviny.

Účinné látky: Aminfuorid

Prevence, ochrana proti zubnímu kazu.

 
Loading...

Pasty

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.