facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Pasty > Biorepair Total Protective Repair zubní pasta 75 ml
 

Biorepair Total Protective Repair zubní pasta 75 ml

Biorepair Total Protective Repair zubní pasta 75 ml
Cena
66,94 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
81 Kč
Kód
8017331048429
Obsah:
Zubní pasta 75 ml
Sklad počet:
22
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
3,6
ks

BioRepair Total Protective Repair je zubní pasta pro každodenní péči a ochranu před zubním kazem, a to i bez obsahu fluoridu. Komplexní ochranu zajišťuje kombinace patentované formule MICROREPAIR® (hydroxyapatit a ionty zinku). Hydroxyapatit remineralizuje zubní sklovinu a aktivně sloučeniny zinku působí antibakteriálně a preventivně proti vzniku zubního plaku, zubního kazu a kamene.

MICROREPAIR® remineralizuje zubní sklovinu, překrývá ochrannou vrstvou nerovnosti a drobná poškození v mikrostruktuře zubní skloviny a obnovuje její strukturu. Formula MICROREPAIR® také účinně revitalizuje strukturu dentinu, uzavírá dentinové tubuly, které způsobují bolest odhalených zubních krčků. Snižuje tak citlivé reakce zubu na chlad, teplo, sladké či kyselé.

Remineralizovaná zubní sklovina je chráněna před vznikem zubního kazu, a díky kompaktnímu povrchu působí bělejší. Součástí inovativní formule jsou ionty zinku, které aktivují hydroxyapatit a zároveň působí antibakteriálně a preventivně proti vzniku zubního plaku, kazu a kamene. Zuby jsou chráněny i bez fluoridu. Sekundárním efektem mikročástic hydroxyapatitu je, že pohlcují sirné sloučeniny způsobující zápach z úst. Proto jsou přípravky z řady BioRepair® účinné proti zápachu z úst, který se nazývá halitóza.

Přípravky je vhodné používat v případě zvýšené citlivosti zubů, při nedostatečné koncentraci vápníku ve slinách, v případě alergie na fluoridy nebo při xerostomii.

Neobsahuje fluoridy, oxid titaničitý, SLS a parabeny!

Výhody zubní pasty BioRepair Night Protection:

  • Bioaktivní mikročástice MicroRepair obnovují strukturu skloviny a dentinu, uzavírají dentinové tubuly a překrývají odhalené zubní krčky
  • Snižuje citlivé reakce zubů na chlad, teplo, sladké či kyselé
  • Remineralizovaná zubní sklovina je chráněna před vznikem zubního kazu, a díky kompaktnímu povrchu působí bělejší
  • Chrání zuby i bez obsahu fluoridu
  • Efektivní proti nepříjemnému dechu
  • vhodná pro děti mladší 6 let.

 

  • Složení: Aqua, Zinc hydroxyapatit *, Glycerin, sorbitol, Hydrated Silica, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Mirystoyl Sarcosinate, Sodium Meth Cocoyl Taury, Sodium Saccharin, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate.
 
Loading...

Pasty

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.