facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Pasty > Curaprox Enzycal 1450 zubní pasta s fluoridem 75 ml
 

Curaprox Enzycal 1450 zubní pasta s fluoridem 75 ml

Curaprox Enzycal 1450 zubní pasta s fluoridem 75 ml
Cena
76,85 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
93 Kč
Kód
7612412070002
Obsah:
75 ml
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
3,72
ks

Nová generace zubních past: Curaprox ENZYCAL 1450 jemná a silná současně

Enzycal zubní pasty zaručují zdravé zuby a dásně. Mají příjemnou chuť a omezují tvorbu aft. Vše, co by mohlo být potencionálně škodlivé, bylo odstraněno. 

Zubní pasta Curaprox Enzycal 1450: posiluje přirozený obranný systém silné enzymycké odbourávání plaku podstatně méně aft dvojnásobná ochrana před zubním kazem díky fluoridu a enzymům jemná, svěží a příjemná příchuť vhodná pro děti od 12-ti let 1 450 ppm fluoridu sodného

RDA 60 - nízký stupeň abrazivity

Ústa po vyčištění nevyplachujte.

Zubní pasta Enzycal je jemná zubní pasta pro každodenní použití s obsahem fluoridu sodného 1450 ppm. Neobsahuje SLS, zabraňuje tedy poškozením a umožňuje přirozenou a šetrnou ochranu díky enzymům. Šetrná k zubům je i díky nízké abrazivitě (RDA).

Zubní pasta Enzycal podporuje přirozené ochranné působení slin, kde enzymy narušují ložiska zubního plaku zcela přirozeným způsobem. Zubní pasta pomáhá odstraňovat zubní plak v harmonii s ústní mikroflórou.

Enzymy - bílkoviny, které si organismus sám vytváří, mají za úkol přeměnu látek. Enzymy v zubní pastě Curaprox Enzycal dokáží proměnit cukr na látku rodanid, která zpomaluje množení bakterií. Při každém použití zubní pasty Curaprox Enzycal se posiluje přirozený obranný systém v ústech.

Důležitým faktorem orálního obranného systému je účinek slin, které zpomalují množení bakterií. Zubní pasta Enzycal obsahuje vysoce využitelné fluoridy. Působení těchto fluoridů zvyšuje jedinečná koncentrace enzymů. Další rozhodující výhoda je, že enzymy stabilizují a výrazně posilují antibakteriální a reminelizační funkce slin.

Výrobky švýcarské firmy Curaden jsou vyráběny s přihlédnutím k nejnovějším trendům v zubní hygieně. Firma klade důraz na precizní funkčnost a ne pouze na líbivý design, který má jediný cíl, nalákat zákazníky. Firma Curaden vyrábí a na český trh dodává kompletní řadu výrobků orální hygieny, které přinášejí opravdový užitek.  

 
Loading...

Pasty

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.