facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Kartáčky > Curaprox CTC 203 škrabka na jazyk 2 ks
 

Curaprox CTC 203 škrabka na jazyk 2 ks

Curaprox CTC 203 škrabka na jazyk 2 ks
Cena
81,81 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
99 Kč
Kód
7612412427134
Obsah:
2 ks
Sklad počet:
31
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
4,3
ks

 Tongue Cleaner Duo pack

raprox CTC 203 škrabky na jazyk 2ks.

Balení Curaprox CTC 203 obsahuje jazykovou škrabku  s jednou a dvěma úzkými čepelemi.

Curaprox CTC 203 jednoduche odstranění zubního plaku z jazyka 1x jazyková škrabka CTC 201 jedno čepelová pro denní čištění 1x jazyková škrabka CTC 202 dvou čepelová pro hloubkové čištění minimální dávící efekt

Starostlivost o jazyk tvoří součást dobré ústní hygieny. Bakterie, které způsobují zápach z úst, se nenacházejí jen v mezizubních prostorech, ale také na povrchu hřbetu jazyka. Zubní kaz patří mezi nejrozšířenější infekční onemocnění na světě. Na příčině vzniku se podílí mikroorganismy již zmíněného zubního plaku a sacharidy v potravě. Základ zubního plaku (biofilmu) tvoří vrstva bílkovin, která se usazuje na zubech a tvoří základ pro usazování kazutvorných bakterií. Tyto bakterie vytváří důmyslné společenství, kde ty nejnebezpečnější zůstávají ve spodní vrstvě, v blízkosti zubů a dásně.

Pro zdravé zuby je důležité pravidelně a důkladně zubní plak odstraňovat. Ze zubního plaku usazeného na jazyku se bakterie mohou rychle rozšířit na vyčištěné zuby. Plak na jazyku je také hlavní příčinou špatného dechu.

Škrabky jsou určeny ke každodennímu odstranění plaku z jazyka.

Škrabky mají minimální dávící efekt.

Výrobky švýcarské firmy Curaden jsou vyráběny s přihlédnutím k nejnovějším trendům v zubní hygieně. Firma klade důraz na precizní funkčnost a ne pouze na líbivý design, který má jediný cíl, nalákat zákazníky. Firma Curaden vyrábí a na český trh dodává kompletní řadu výrobků orální hygieny, které přinášejí opravdový užitek.

 
Loading...

Kartáčky

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.