facebook
internetparfem.cz > Eshop > Slunce > Sluneční ochrana > Piz Buin > Piz Buin Mountain Sun Cream SPF50 50 ml
 

Piz Buin Mountain Sun Cream SPF50 50 ml

Piz Buin Mountain Sun Cream SPF50 50 ml
Cena
230,57 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
279 Kč
Kód
3574661117652
Obsah:
50 ml
Sklad počet:
50
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
11,2
ks

Sluneční krém chrání před UVA/UVB zářením a před chladem a suchým větrem ve vyšších nadmořských výškách. Fotostabilní systém UVA a UVB filtrů zajišťuje po celý den vyváženou 100% ochranu před sluncem. Tento lehký krém s rychle se vstřebávající konzistencí je odolný vůči vodě a potu, čímž zajišťuje maximum ochrany i během náročných sportovních a outdoorových aktivit (prokázáno během testování v Himalájích). Sluneční krém umožňuje pleti volně dýchat - nadměrně pokožku nemastí, udržuje póry čisté. Krém s ergonomickým balením je ideální pro lyžaře i snowbordisty, horolezce či turisty pohybující se v horách během zimního období. Vhodné i pro muže. Výhody:

Technologie UVA/UVB filtrů - poskytuje 100% ochranu po celou zimu i v nejextrémnějších podmínkách. UVB filtry předchází spálení, zatímco UVA filtry chrání před předčasným stárnutím pleti.

Cold Shiel Complex - chrání před větrem i zimou a zároveň předchází ztrátě dehydratace pokožky. Komplex v sobě zahrnuje trehalózu, bambucké máslo a glycerin.

Textura - inovovaná formule vyznačující se jedinečně lehkou konzistencí bez olejů. Rychle se vstřebává, umožňuje pokožce "dýchat" a zanechává ji po aplikaci hladkou, pružnou, bez nadměrné mastnoty a s čistými póry.

Testováno v Himalájích - byla ověřena schopnost ochrany za extrémních horských podmínek jako je intenzivní slunce, silný vítr a zima.

Dermatologicky testováno.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.