facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Ústní vody/spreje > Listerine Ústní voda s bělicím účinkem Advanced White Mild Taste 1000 ml
 

Listerine Ústní voda s bělicím účinkem Advanced White Mild Taste 1000 ml

Listerine Ústní voda s bělicím účinkem Advanced White Mild Taste 1000 ml
Cena
119 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
144 Kč
Kód
3574661491936
Obsah:
1000 ml
Sklad počet:
25
Dostupnost:
skladem
ks

Antibakteriální ústní voda s bělícím účinkem minimalizuje zbarvení zubní skloviny a poskytuje tu nejlepší péči pro konečné čištění ústní dutiny, působí i v mezizubních prostorech a odstraňuje zubní plak a bakterie, se kterými si neporadí ani běžný kartáček. Pomáhá bránit vzniku nových skvrn, remineralizuje a posiluje vaše zuby, esenciální oleje redukují bakterie a bělící technologie zmírňuje zabarvení zubů. Listerie Advanced White je ústní voda s jemnou chutí a bez alkoholu. Největší výhodou je zaručeně bělící účinek, který je při pravidelném používání viditelný už po 1 týdnu a bez poškození skloviny.

Listerine Advanced White ústní voda:

Odstraňuje zubní plak a bakterie - obsahuje kombinaci tří účinných esenciálních olejů: menthol, eukalyptol a thymol. Ty efektivně odtraní zbytky plaku z povrchu zubů

Chrání a bělí - neobsahuje abrazivní částice ani peroxidy, redukuje pigmentové skvrny ze zubní skloviny a díky ochrannému filmu brání vzniku nových.

Obsažené fluoridy pomáhají zpevnit a posílit zubní sklovinu (220 ppm F).

Esenciální oleje - z mentholu, eukalyptu a thymolu, čistí povrch zubů a zbavují zubního plaku.

Příjemně osvěží dech a redukuje 99% bakterií, které špatný dech způsobují.

Ústní voda není vhodná pro deti do 12 let.

  • Obsah: 1000ml
  • Použití: Pravidelně, nejlépe ráno a večer, po každém vyčištění zubů odměřte 10 ml, tj. 2 čajové lžičky ústní vody do skleničky. Poté 30 vteřin důkladně proplachujte v ústech a vyplivněte.
 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.