facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zdraví > Mon Platin > Lavilin roll-on 72 h 60 ml
 

Lavilin roll-on 72 h 60 ml

Lavilin roll-on 72 h 60 ml
Cena
328,92 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
398 Kč
Kód
7290012192098
Obsah:
60 ml
Sklad počet:
970
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
17,3
ks

LAVILIN Roll-on deodorant 72 hodin 60 ml - Dlouho trvající účinek - až na 72 hodin

Bez alkoholu, bez aluminia a bez parabenů!

Není třeba znovu aplikovat ani po koupeli, ani po cvičení, ani po namáhavé činnosti – Voděodolný. Ideální pro sportovce!

Jedno použití – zcela odstraňuje zápach potu až na 72 hodin. Malé množství (kapička) deodorantu krému – dlouhodobá ochrana před zápachem. Pro dosažení maximálního efektu doporučeno aplikovat na noc, před spaním. Lavilin - Voděodolný! Sportování, koupání ani jiné fyzicky náročné činnosti neruší a neovlivňují účinky Lavilin přípravku. Není třeba znovu aplikovat ani po koupeli, ani po cvičení, ani po namáhavé činnosti – Voděodolný. Ideální pro sportovce! Používejte pouze dle instrukcí. Delikátní a uklidňující výtažky z bylin hydratují, zhebčují a poskytují ochranu.

Instrukce: důkladně protřepejte. Aplikujte do podpaží, doporučeno aplikovat na noc, před spaním. Nepoužívejte bezprostředně po holení nebo na podrážděnou a rozpraskanou pokožku.

Před prvním použitím: Zdržte se používání jakéhokoliv jiného deodorantu na dobu 48 hodin, abyste očistili a připravili Vaši pokožku k účinku Lavilin deodorantu a umožnili dosáhnout maximální ochrany Vaší pokožky.

  • Aplikaci deodorantu opakujte pouze tehdy, až se zápach znovu objeví.
  • Nepoužívejte bezprostředně po holení nebo na podrážděnou a rozpraskanou pokožku.
  • Efektivnost se může lišit v závislosti na individuálním životním stylu jednotlivce.

Používejte pouze dle instrukcí. Neužívejte vnitřně. Vyhněte se kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  • Adaptační doba: Váš přechod ke "zdravému deodorantu" může celkově trvat 5-7 řádných aplikací, po kterých dosáhnete maximálně efektivního individuálního účinku Lavilin přípravku. "Deodorant skutečně funguje". V případě, že se přece jen během dne opět objeví zápach potu, není třeba se mýt, pouze jednorázově aplikujte Lavilin deodorant přípravek a Váš problém rázem zmizí.
  • Obsah: 60 ml - vystačí na cca 6 měsíců. Efektivnost a délka působení se může lišit v závislosti na životním stylu jedince.
 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.