facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Juliette Has a Gun > Juliette Has a Gun Into The Voit parfemovaná voda dámská 100 ml Tester
 

Juliette Has a Gun Into The Voit parfemovaná voda dámská 100 ml Tester

Juliette Has a Gun Into The Voit parfemovaná voda dámská 100 ml Tester
Cena
1 471,07 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 780 Kč
Kód
760022730220
Obsah:
edp 100 ml vapo Tester
Sklad počet:
1
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
71
ks

Tester

V černé díře neplatí zákony fyziky, gravitace ani čas. Věda dokáže vysvětlit mnohé, ale tento jev zůstává stále záhadou. Zavřete oči a oddejte se neznámým tajům temnoty. Parfémovaná voda Juliette Has a Gun Into The Void je vůně černého světla, která přitahuje jako lampa uprostřed noci. Je stejně záhadná a přitažlivá, jako černá díra sama.

  • temná, dřevitě orientální vůně
  • pro každého, kdo má rád tajemno
  • vhodná především do chladnějších dní

Složení vůně
Chladivá a hořká lékořice, pačuli a papyrus připomínají vůni suché země během noci. Guajak a cedr nadnášejí kompozici obláčkem tabákového kouře a temných dřev. Silueta ženského těla se objevuje ve světle opojné černé orchideje a vanilkově sladké fazole tonky.

Příběh vůně
Název vůně Into the Void znamená v překladu „do prázdnoty“. Inspirací pro toto čichové dílo je fascinace černou dírou, která zůstává záhadou i přesto, že lidské vědění dokáže vysvětlit mnohé. V černé díře neplatí zákony fyziky, gravitace ani čas. Vůně Into the Void je proto temnou vůní, která se navzdory gravitaci vznáší z pokožky, sálá do prostoru a její molekuly zůstávají ve vzduchu jako hvězdy ve vesmíru.

 
Loading...

Juliette Has a Gun

  • Juliette Has a Gun Into The Voit parfemovaná voda dámská 100 ml Tester
    Juliette Has a Gun Into The Voit parfemovaná voda dámská 100 ml Tester
    1 780 Kč